Podpora

Open search

Aktualizace s10

Highlighted
VYŘEŠENO
Apprentice

Ahoj, již cca dva dny se mi nedaří připojit k aktualizačním serverům. Píše ¨Aktualizaci nelze stáhnout. Software se nepodařilo katualizovat, došlo k chybě síte nebo serverům, opakujte akci později¨ a takto již dva dny. Ostatní Samsung telefony které mám se mi připojí normálně. Předem děkuji za rady.

1 PŘIJATÉ ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
Apprentice

Ahoj, jj na datech i v práci a OK, asi to udělala poslední aktualizace routeru co mám doma. Děkuji všem za pomoc.

Zobrazit řešení v původním příspěvku

9 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 9
Superuser II
Superuser II

Zkoušel jsi restart (ne factory reset)?

WiFi nebo data? Zkus přepnout na data, někdy WiFi zlobí.

Apprentice

Ahoj, zkoušel jsem jak restart, tak vypnutí MT, nepomohlo. Nejde jak na Wifi, tak i datech, už nevím co s tím je. Poslední aktualizace byla tuším 4.9.2019.

Superuser I
Superuser I

Zdravím @Consolero 

Od poslední aktualizace také žádná další nebyla vydána. Vyzkoušejte v Nastavení-> Aplikace pak dát TŘI TEČKY a zobrazit Systémové aplikace.

Dále najděte Aplikaci Aktualizace Software (bude tam dvakrát). Klikněte na aplikaci a dejte položku Úložiště a tam Vymazat data a Vymazat paměť 

Tento postup provést pro obě položky.

Screenshot_20190919-223013_Settings.jpg

Comunity2
Superuser II
Superuser II

Jaký přesně máš telefon? S10, ale jakou distribuci, česká oficielní nebo nějaká evropská?

Apprentice

Ahoj, nepomohlo :-( Jedná se o CZ distribuci. Aktualizace do teď byli funkční. S MT jsem nic nedělal a Galaxy sérii mám již od prvního modelu S1, proto se radím zde, hlava mi to nebere.

EDIT: Teď jsem zapnul data a na nich to projede, Wifi stále ne. To bude něco v nastavení, asi :-(

Superuser II
Superuser II

Asi bych prostě počkal, je možné, že je opravdu něco na straně serveru. Až vyjde nová aktualizace a pokud to bude přetrvávat, nezbude asi než factory reset nebo servis (což obsahuje bohužel také factory reset)

Jen pro jistotu, nepoužíváš nějaký software na blokování reklam (ne jen v prohlížeči) jako je Adguard, Blokada apod.? Nebo nějaký firewall, antivir, VPN?

Případně můžeš zkusit rebootovat do nouzového režimu a zkusit to v něm.

Apprentice

Nene, nepoužívám nic navíc, jak se bootne do nouzového režimu ?

EDIT: Tak noyový režim nepomohl, asi to bude mojí Wifi sítí.

Superuser II
Superuser II

A jinde jsi to tedy zkoušel? Nebo na mobilních datech?

Apprentice

Ahoj, jj na datech i v práci a OK, asi to udělala poslední aktualizace routeru co mám doma. Děkuji všem za pomoc.

Zobrazit řešení v původním příspěvku

Autoři s nejvíce přijatými like