Wsparcie

Open search

Żółty wyświetlacz w s10

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster

Po odblokowaniu telefonu telefon ma normalny kolor. Po paru sekundach zmienia się w żółty.  Jak to zmienić?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I

@Monika123, sprawdź czy masz włączony filtr światła niebieskiego. Przejdź kolejno do Ustawienia > Wyświetlacz > Filtr światła niebiesk. Daj znać czy to pomogło.

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9
Superuser I
Superuser I

@Monika123, sprawdź czy masz włączony filtr światła niebieskiego. Przejdź kolejno do Ustawienia > Wyświetlacz > Filtr światła niebiesk. Daj znać czy to pomogło.

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

First Poster

Wyłączylam  pomogło. 

Dziękuję 

Superuser I
Superuser I

@Monika123, cała przyjemność po mojej stronie. Zachęcam do kolejnych odwiedzin forum Samsung Community. Znajdziesz tutaj nie tylko pomocne wskazówki, ale również ciekawe informacje ze świata Samsung.

First Poster
Witam również mam problem z poświatą żółtego koloru. Wszelkiego rodzaju filtry światła niebieskiego wyłączone, ekran ustawiony na tryb żywy jednak i tak nie jest jak być powinno. Telefon wziąłem na umowę w plusie. Porównując po kilku tygodniach mój model z tym który jest wystawiony w sklepie media Markt mój wyświetlacz wypada słabo. Wpisując komendę *#0*# widać różnicę gołym okiem. Doradzcie dz jest sens oddawać telefon na gwarancję? Czy serwis może sprawę olać. Podkreślę że nie mam żadnego typu odbarwień czy jakichś innych dziwnych plam.
Pozdrawiam
Superuser I
Superuser I

@Rockyyy, jeżeli umowę podpisałeś na odległość i nie minęło jeszcze 14 dni to możesz odstąpić od umowy bez podawania przyczyny. Jeżeli jednak minęło więcej czasu to pozostaje wizyta w punkcie serwisowym, gdzie telefon zostanie poddany ekspertyzie.

First Poster

Mam podobnie ... filtr wylaczony, jednak telefon zmienia kolor ekranu na zolty od 22 do 6 rano ... powylaczalem wszystkie harmonogramy i filtry.. czy jest mozliwosc zeby telefon przejal ustawienia od mojego wczesniejszego fona lg? po przywracaniu ustawien ?

Superuser I
Superuser I

@Pabelou, upewnij się czy przypadkiem nie jest włączony harmonogram dla filtra światła niebieskiego. W ciągu dnia opcja wygląda na wyłączoną, ale znajduje się przy niej informacja "Od zachodu do wschodu słońca". Jeżeli widzisz taki zapis to wejdź do środka i odznacz opcję "Włączanie według planu".

First Poster

Pomoglo przywrocenie do ustawien fabrycznych ... musial przejac ustawienia z lg z kopi zapasowej google

Superuser I
Superuser I

@Pabelou, dziękuję za informację zwrotną. Najważniejsze, że udało się rozwiązać problem!

Autorzy z największą liczbą like