Wsparcie

Open search

Łatwo rysująca się szufladka na kartę SIM/microSD

Highlighted
Explorer

Witam,

chciałbym zapytać czy wam też tak łatwo rysuje się szufladka (tacka) na kartę SIM/microSD w Galaxy S10.

Po otworzeniu szufladki kluczykiem okazało się, że miejsce obok otworu na kluczyk jest trochę uszczerbione/porysowane.

19 ODPOW. 19
Legend

@Jack_Murphy  Czy może pokazać zdjęcie ? 

Explorer

Mam nadzieję, że na zamieszczonych fotkach widać zarysowanie o którym wspominałem. 20191021_131939.jpg

20191021_132123.jpg

Legend

Widać nie wiem ,jak często otwierasz szufladę i czy masz etui? Co myślisz o tym @nismo  ? 

Superuser I
Superuser I

@Jack_Murphy, ciężko stwierdzić na podstawie zdjęć co może być przyczyną tych drobnych odprysków. Możliwe, że kluczyk został dociśnięty zbyt mocno w tym miejscu otworu w trakcie otwierania tacki lub też jest to jakaś wada materiału. Niestety nie będziemy tego w stanie rozstrzygnąć na forum. Jeżeli uważasz, że tacka była otwierana poprawnie a mimo wszystko nastąpiło uszczerbienie to możesz się zgłosić do punktu serwisowego.

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

Explorer

Dziękuję za odpowiedź

@nismo 

@vdsl2 

telefon mam od dwóch dni i nie mam jeszcze etui, ale nie oderwałem jeszcze folii ochronnej z wyświetlacza, plecków i boków telefonu. Szufladkę wyciągnąłem tylko raz by włożyć kartę SIM.

Mam jeszcze pytanie: od zakupu telefonu nie minęło dwa tygodnie - czy taka sytuacja podlega wymianie w sklepie telefonu na nowy model? Mimo wielokrotnego otwierania tacki w Galaxy S7 nigdy nie miałem problemu z takimi zarysowaniami.

Legend

@Jack_Murphy  To zależy, jak jest to opisane w regulaminie danego sklepu. 

Explorer

Rozumiem. vdsl2 Być może problem tkwi w kluczyku, bo do otworzenia szufladki S10 użyłem kluczyka od S7, ale wydaje mi się, że te kluczyki są uniwersalne?
Widziałem w sieci tacki do Galaxy S10 i sprzedawcy twierdzą, że są oryginalne, czy taki zamiennik będzie pasował do mojego telefonu?

Legend

@Jack_Murphy  Taką tackę możesz zamówić w tym serwisie https://mixremedia.eu/ nie jest widoczna na stronie, ale bez problemu ją zakupisz.

Explorer

O, piękne dzięki za link! @vdsl2  Jeśli chodzi o kluczyk od S7 to jest uniwersalny i można go używać do S10?

Autorzy z największą liczbą like