Podpora

Open search

sklo

Apprentice

Narazil někdo na sklo které by opravdu zakrylo celý display? Mám 2 a ani jedno není až úplně po okraje.

15 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 15
Voyager

Každé ochranné sklo zakryje celý displej. Problém bude v tom, že asi žiadne sklo nejde dostatočne za hranu displeja. 

Apprentice

No o to mi jde že jsou nedostatečná ta skla. Samsung by se nad tím měl zamyslet. Sice chápu že pro ně je lepší když si někdo display zničí než aby si ho chránil....ale ty skla jsou hrozné :(

Voyager

To určite nie je cieľom Samsungu. Ide o to, že keby bolo to sklo za hranou displeja, tak bude vadiť ochrannému krytu, ktorý veľa ľudí používa. Takto môžeš použiť aj sklo a aj kryt.

Apprentice

to si úplně nemyslím...mám kryt u kterého by to určitě nevadilo.

Highlighted
Superuser II
Superuser II

No hlavně snad každé sklo, kromě asi dvou co se lepí UV lepidlem, se po čase začnou na krajích odlepovat, dostává se pod ně prach, který pak dokáže displej poškrábat (podobný problém měl clear view flip  u S6) a ve finále na tom budeš ještě hůř. A ta skla co se lepí pod UV zase mohou poškodit displej.

Já používám fólie, jenže v ní zase zůstávají vrypy po S-Penu. Tak si vyber

Hotshot

Já bych si raději začal na ty skla a fólie odvykat, Za chvilku tu máme čtečku v displeji a pokud ji chcete využívat, tak stejně na displeji nic být nemůže Za posledních 8 let jsem na cca třech desítkách telefonů měl asi jeden škrábaneček, ono to sklo není z cukru a snese víc než si myslíte.

Voyager

Ja na svojom Note 8 nepoužívam žiadnu fóliu a ani sklo, a totálna pohoda. Mám jediný 1mm škrabanček úplne v rohu, ktorý nie je vôbec vidieť. 

Hotshot

Nechci tady rozpoutat flame, jestli používat něco na displej nebo ne, jen jsem chtěl naznačit, že nás čeká ta nová čtečka v displejích, na kterou se vetšina lidí těší a pravděpodobně je otázka času, kdy se tohle řešení dostane i do nižších řad  

Apprentice

NUživatel

@Libb  napsal:

No hlavně snad každé sklo, kromě asi dvou co se lepí UV lepidlem, se po čase začnou na krajích odlepovat, dostává se pod ně prach, který pak dokáže displej poškrábat (podobný problém měl clear view flip  u S6) a ve finále na tom budeš ještě hůř. A ta skla co se lepí pod UV zase mohou poškodit displej.

Já používám fólie, jenže v ní zase zůstávají vrypy po S-Penu. Tak si vyber

No to bude asi sranda to nakombinovat ) bez skla to není dobrý nápad. To bych nechtěl riskovat. Zkusím pohledat obal co by trošku více vystupoval. Teď používám tento.100176942.jpg

Autoři s nejvíce přijatými like