Wsparcie

Open search

Zabrane logi Systemowe z Samsung Members­čśĺ, bateria dobrze trzyma po ost aktualizacji Systemu zabezpieczen" 13.03.2019 "

Highlighted
First Poster

Witam, czemu mi Samsung usun─ů Logi Systemowe po ost aktualizacji Samsung Members, czy jeszcze komu┼Ť usun─Öli?  Prosz─Ö o odpowiedzi. Bo wcze┼Ťniej mi bateria trzyma┼éa ┼╝e musia┼éem ┼éadowa─ç mojego Nota 9 2-3x dziennie, a po aktualizacji Samsung Members I po zaktualizwaniu Systemu " zabezpieczen " mi trzyma bardzo dobrze 1.5 do 2 dni i to nie jest wina aplikacji ze odistalowalem bo nic takiego nie mialo miejsca, prosz─Ö o odpowiedzi w sprawie log├│w. Dziekuje

15 ODPOW. 15
Superuser I
Superuser I

@Limak91, wygl─ůda na to, ┼╝e w poprzedniej wersji oprogramowania wyst─ůpi┼é jaki┼Ť nieoczekiwany b┼é─ůd, kt├│ry powodowa┼é zbyt szybkie roz┼éadowywanie baterii. Najprawdopodobniej aktualizacja oprogramowania usun─Ö┼éa ten b┼é─ůd i dlatego teraz wszystko jest w porz─ůdku. Odno┼Ťnie log├│w to niestety nie posiadam wiedzy odno┼Ťnie tego jak d┼éugo s─ů przetrzymywane w urz─ůdzeniu oraz czy s─ů usuwane za pomoc─ů aktualizacji.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i b─ůd┼║ doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwi─ůzanie tematu, aby doceni─ç innych!
First Poster

A mo┼╝e to SpyPhone?poczytaj sb na temat tego urz─ůdzenie. 

Superuser I
Superuser I

@Limak91, w─ůtpi─Ö  Skoro aktualizacja rozwi─ůza┼éa problem to najprawdopodobniej by┼é to jaki┼Ť b┼é─ůd w oprogramowaniu.

Doceniaj i b─ůd┼║ doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwi─ůzanie tematu, aby doceni─ç innych!
Legend

@Limak91  Czy chodzi Ci o to SpyPhone ?

Zobacz to Bateria w smartfonie

U mnie przed aktulizacj─ů i po trzyma tak samo.

Je┼Ťli podoba Ci si─Ö moja odpowied┼║, daj mi lajka. Za┼éo┼╝y┼ée┼Ť temat i Ci pomog┼éem ? Oznacz najlepsz─ů odpowied┼║ jako rozwi─ůzanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster
W┼éa┼Ťnie to dla czego przed I po tak samo trzyma ....
Superuser II
Superuser II

@Limak91 czy dobrze sprawdzi┼ée┼Ť zawarto┼Ť─ç aplikacji? U mnie bez problemu wczyta┼éy si─Ö starsze zg┼éoszenia z logami.

Samsung Members.jpg

A co do aplikacji SpyPhone, kt├│rej wspomnia┼ée┼Ť, to musz─Ö Ci powiedzie─ç, ┼╝e po jej instalacji bateria nie trzyma┼éaby lepiej. Wr─Öcz przeciwnie, w zwi─ůzku z uruchomieniem dodatkowych opcji bateria lecia┼éaby "na ┼éeb, na szyj─Ö". 

Je┼Ťli moja odpowied┼║ by┼éa pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwi─ůza┼éa problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawd┼║ czy kto┼Ť podobnego ju┼╝ nie zada┼é.
Nie tw├│rz nowego, dopisz si─Ö w ju┼╝ istniej─ůcym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

@Limak91, potwierdzam to co napisa┼é @Szewcu72. Nawet po zmianie telefonu w dalszym ci─ůgu mam dost─Öp do moich zg┼éosze┼ä, kt├│re wykona┼éem na poprzednim telefonie.

First Poster

A ja nie mam..... od momentu kiedy zglaszalem problem z bateria musiałem ładować 2-3x dziennie do momentu kiedy została aktualizacja Samsung Members.....

Superuser II
Superuser II

@Limak91 najwidoczniej co┼Ť posz┼éo nie tak, aplikacja po aktualizacji nie zaczyta┼éa wszystkich danych z konta. Czasami tak si─Ö zdarza.

Je┼Ťli moja odpowied┼║ by┼éa pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwi─ůza┼éa problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawd┼║ czy kto┼Ť podobnego ju┼╝ nie zada┼é.
Nie tw├│rz nowego, dopisz si─Ö w ju┼╝ istniej─ůcym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z najwi─Öksz─ů liczb─ů like