Podpora

Open search

Vydrž baterie

First Poster

Ahoj všem, 

tak jsem si ho konečně pořídil, nota 9 četl jsem předtím milion recenzi ohledně výdrže a těšil jsem se. Ale musím uznat  že jsem celkem zklamanej, stačí se kouknout na pár videí na YouTube, zahrát si na chvíli jednu či dvě hry, chvíli si psát s kamarády přes messenger a šup , je dole skoro víc jak 30% baterie, zda se mi, že to už mi ta osmička plus vydržela déle 

5 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 5
Superuser I
Superuser I

Ahoj, skvělá volba! Jak dlouho ho používáš? Určitě víš, že baterie dosáhne své max. kapacity až po několika cyklech, tak tomu chvilku dej. Další věc je, že ty procenta třeba pod 50% budou mizet pomaleji :-) Note 9 teda nemám :-( ale u S8 to takhle přesně bylo.

First Poster

No skvělá to sice jo, už cca deset dní  No od telefonu za 35 jsem čekal lepší výdrž  jak se psalo 

First Poster
Vždy to je horší, než se píše, to prostě tak je. Dej si pozor, abys dobíjel jen na 95-99% a nabíjel při 10-15% vybití. Tak prodloužíš životnost akumulátorku několikanásobně. Moje J7 naštěstí již při 12% indikuje nutnost nabíjení.
Superuser I
Superuser I

S tím dobíjením do 95-99% bych si dovolil nesouhlasit. Telefon ikdyž indikuje nabiti 100%, tak reálná hodnota dosažení max. kapacity nebude nikdy 100%, telefon se o to sám postará. Je to dáno z principu funkce akumulátoru a tohle je jeden z mýtů co už hodně dlouho neplatí. Stejně tak, když se telefon vypne s 1%, tak ve skutečnosti je zbývající kapacita vyšší. Určitě je ale vhodnější dobíjet raději několikrát,  než to nechat vybít zbytečně hodně.

Superuser I
Superuser I

Přesně tak. Výrobce sám dobře ví, co je pro baterii nejlepší rozsah a mapuje to na čísla 0-100. Podle mě ani ta nula není úplně kritická, pokud se to ovšemněkdo nesnaží dostat pod ni (ještě jeden hovor...)

Autoři s nejvíce přijatými like