Podpora

Open search

Výchozí čas odložení upozornění kalendáře

Apprentice

Zdravím, 

dlouho jsem používal SG Note 4, protože to je fakt super telefon. Ale po představení Note 9 jsem se rozhodl si jej pořídit. 

Nevíte prosím někdo z vás, jak "NASTAVIT VÝCHOZÍ DOBU ODLOŽENÍ OZNÁMENÍ KALENDÁŘE" ? 

Co si pod tím představit?

Na Note 4 jsem si navykl používat upozornění u událostí v kalendáři, např. hodinu předem mě telefon upozorní na událost. V notifikační liště se při zazvonění dalo nastavit, po jak dlouhé době mě bude na událost znovu upozorňovat. Nastavil jsem tedy 30 minut. Toto nastavení bylo pak pro všechny události společné a nemusel jsem do něj už nikdy zasahovat. Takže např. upozornění hodinu předem zazvonilo, odložil jsem přetažením a další upozornění přišlo až za 30 minut. 

Na Note 9 tam toto nastavení chybí, takže jsem upozornění hodinu předem, to je v pořádku. Po přetažení se ale upomínka odloží o 5 minut. Takže ji během hodiny musím odložit 12, což je otrava. 

Nepotkal jste někdo nastavení, které by umožnilo tento interval prodloužit? 

Řešení instalací další aplikace nebo nastavení přes ADB mi nevyhovuje. 

Díky, Adam

2 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 2
Navigator
Zdravím, já používám dlouhé podržení na notifikaci a jejím posunutí doprava se objeví nová možnost. Kromě ikony nastavení, se ukáže piktogram hodin. Když klepnete, notifikace zmizí, ale nebude brána jako přečtená. Po zvoleném čase se znovu objeví. Nevím o tom, že by to šlo takhle nastavit. Nemůže to být androidem? Nebo zkusit jinou appku? :-)
Apprentice

Díky, ale přesto to není to, co potřebuji. Už hlavně z hlediska praktičnosti, že oznámení nejčastěji odložím na hodinkách. Tam není možnost u každého upozornění zvolit, o kolik posunout. 

Pravděpodobně to podporovala jen starší verze, což je škoda. Přesto budu rád, pokud se ještě někdo ozve