Podpora

Open search

Samsung Galaxy Unpacked 2018: dojmy?

Highlighted
Superuser I
Superuser I

Ahojte, tak jaké máte dojmy z nových hraček?

Co se mně líbilo:

- Note9 má velké úložiště. 128GB základ je fakt rozumný základ, 512GB je bomba. Jen jsem zatím nenašel cenu za vyšší model

- ceny nižší než loni. 25990Kč je podle mě skvělá cena, navíc tu je opět cashback

- Bixby dozrává, bohužel ne pro české zákazníky :(

- S Pen má Bluetooth. Sice nejsem asi cílovka, prezentace nedělám a selfie nefotím, ale snad si to své zákazníky najde.

- hodinky!!! Pokud se potvrdí cena 8500Kč za větší model, tak paráda! Škoda, že u nás není pokud vím zatím podpora pro eSIM

- Spotify: to partnerství snad bude šlapat lépe, než to s Facebookem

Co se mně naopak nelíbilo:

- zaznělo strašně málo konkrétních údajů. O hodinkách vlastně nic

- trapas byl ten chlápek, který měl demonstrovat Note9 a pak raději maloval na Tab S4

- Home je preview

- ještě jednou hodinky: hrozně je zazdili

Jsem zvědavý, s čím Samsung přijde na IFA.

2 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ

Ahoj, 

- mě nejvíce potěšili hodinky, které budou mít podporu pro eSIM. Je otázka kdy to u nás spustí, ale T-Mobile to prý již testuje a konečně s nimi již budu moci volat ze stejného čísla jako v telefonu, ale telefon bude moci zůstat doma. Možná bych ještě k dokonalosti přidal těm hodinkám fotoaparát a už by měli všechno :-).

- cena Note 9 s 512GB by měla být 32 499 Kč

- Note 9 s 512 GB má mít dokonce 8 GB RAM, což už je opravdu slušná hodnota. Když k té vnitřní paměti ještě přidáte 512GB paměťovou kartu, tak budete mít celkem 1 TB v mobilu a to nemám ani na notebooku :-)

- S Pen s Bluetooth je určitě zajímavé a občas při selfie se to hodí

- líbí se mi také možnost využívat DeX přímo po HDMI kabelu bez nutnosti použití dokovací stanice

N 3210 > 3310 > SE T610 > N 9210 > SE P900 > MDA VARIO > iPhone 2G > 3G > HTC Desire HD > Galaxy S3 > S4 > S6 Edge > S7 > S9
Apprentice
Ahoj,

jsem toho názoru, že pokud je člověk vlastníkem modelu z 8. řady (ať už se to týká S8 nebo Note8), tak 9. řada toho moc nového nenabízí, aby člověk upgradoval. Jinak telefon to určitě bude skvělý a ty nové featury se mi dost líbí, zejména DeX jen po připojení telefonu k monitoru.

Čekal jsem, že představí pouze Note 9 a tak když přišly na řadu Samsung Galaxy Watch, byl jsem nesmírně šťastný - teda až do doby, kdy o nich prakticky nic moc neřekli. Velice mě příjemně překvapila cena, osobně jsem ji tipoval okolo 13 000 Kč jako u Gear S3. Jen tedy nechápu cenovou politiku, kdy v současné době v rozmezí 7 500 - 8 500 Kč si zákazník může vybrat ze 3 produktů (Gear S3, Gear Sport a nově Galaxy Watch - které značně převyšují zbylé 2 modely).

Zajímalo by mě, jak moc horké je to s tou eSIM? Jestli to je otázka pouze pár týdnů nebo měsíců? Mám předobjednávku na verzi s BL a nevím, zda si radši nemám počkat na verzi s eSIM.
Autoři s nejvíce přijatými like