Podpora

Open search

Pukanie displeja

Explorer

Zdravím páni kúpil som si note9 tento utorok a včera som spozoroval že mi pro stlačení displeja telefón vydáva pukaci zvuk.

Stretol sa už niekto s tym?

Dať to na reklamáciu? 

Ďakujem .

16 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 16
Hotshot

Ahoj, gratuluji ke koupi, doufám že budeš spokojenější než s předchozím telefonem , ale podle mě určitě ano. To praskání na svém kousku nepozoruji.

Explorer
Mal som huawei mate20pro 4krat výmena zelený displej tak týždeň iphone xs nevyhovoval mi aj keď som posledné 6 roky používal iba iphone a teraz mám túto mašinku úžasný telefón len to pukanie tak že budem kontaktovať predajcu a žiadať výmenu kus za kus.
Ďakujem
Hotshot

Jj, já o tom tvém Mate20Pro vím. U Note 9 není žádná známá vada, to s tím displejem slyším poprvé,  tak uvidíš co s tím u vás  v Anglii udělají

Explorer

Dohodnuté u predajcu bude mi poslany nový kus a ten zoberie kurier.
Vyzerá to ako keby chýbalo lepidlo niekedy to praská niekedy nie podobný problém mal iphone 6 keď si pamätáš.
Mám to ja ale šťastie na tie telefóny😂

Hotshot

To máš,  ale tady budeš měnit snad jen jednou Jinak co já vím,  tak jsi tady třetí člověk,  který přešel z Huawei na Note 9. Doufám,  že procitne ještě více lidí a brzy se tady objeví.

Explorer
Huawei bola moja osudná chyba nikdy viac o tej značke nechcem ani len počuť ešte že mám ako darček hodinky a wirelles nabíjačku ako odškodné😂😂😂
Hotshot

To jsme  na tom podobně,  já se všeho s jejich logem zbavil výrazně pod cenou, nebo jsem to rozdal zdarma. Samsung je zcela jinde, ale chce to vyzkoušet  a každý si na to musí přijít sám. 

Superuser II
Superuser II

Dělalo to kdekoliv nebo jen ve spodní části? Tam je to vlastnost, ale je to normální vibrace. Jen pro jistotu

Hotshot

@Libb tohle by mě nenapadlo

Autoři s nejvíce přijatými like