Podpora

Open search

Pukanie displeja

Explorer

Zdravím páni kúpil som si note9 tento utorok a včera som spozoroval že mi pro stlačení displeja telefón vydáva pukaci zvuk.

Stretol sa už niekto s tym?

Dať to na reklamáciu? 

Ďakujem .

16 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ
Superuser I
Superuser I

Ahoj, gratuluji ke koupi, doufám že budeš spokojenější než s předchozím telefonem , ale podle mě určitě ano. To praskání na svém kousku nepozoruji.

Explorer
Mal som huawei mate20pro 4krat výmena zelený displej tak týždeň iphone xs nevyhovoval mi aj keď som posledné 6 roky používal iba iphone a teraz mám túto mašinku úžasný telefón len to pukanie tak že budem kontaktovať predajcu a žiadať výmenu kus za kus.
Ďakujem
Superuser I
Superuser I

Jj, já o tom tvém Mate20Pro vím. U Note 9 není žádná známá vada, to s tím displejem slyším poprvé,  tak uvidíš co s tím u vás  v Anglii udělají

Explorer

Dohodnuté u predajcu bude mi poslany nový kus a ten zoberie kurier.
Vyzerá to ako keby chýbalo lepidlo niekedy to praská niekedy nie podobný problém mal iphone 6 keď si pamätáš.
Mám to ja ale šťastie na tie telefóny😂

Superuser I
Superuser I

To máš,  ale tady budeš měnit snad jen jednou Jinak co já vím,  tak jsi tady třetí člověk,  který přešel z Huawei na Note 9. Doufám,  že procitne ještě více lidí a brzy se tady objeví.

Explorer
Huawei bola moja osudná chyba nikdy viac o tej značke nechcem ani len počuť ešte že mám ako darček hodinky a wirelles nabíjačku ako odškodné😂😂😂
Superuser I
Superuser I

To jsme  na tom podobně,  já se všeho s jejich logem zbavil výrazně pod cenou, nebo jsem to rozdal zdarma. Samsung je zcela jinde, ale chce to vyzkoušet  a každý si na to musí přijít sám. 

Superuser I
Superuser I

Dělalo to kdekoliv nebo jen ve spodní části? Tam je to vlastnost, ale je to normální vibrace. Jen pro jistotu

Superuser I
Superuser I

@Libb tohle by mě nenapadlo

Autoři s nejvíce přijatými like