Podpora

Open search

Prosvítání displeje Note9

Highlighted
Navigator
Myslím že na to koukáš pod špatným úhlem
Superuser I
Superuser I

Nastavil jsem jas na max., dívám se ze všech úhlů,  ale vidím vždy jenom ostrý okraj, kde končí displej. 

Navigator
Sorry, už vím čím to je, nešlo mě do hlavy že to vidím z každé strany . Mezi námi je rozdíl v tom , že já používám fólií na displeji , školácká chyba 😁😁😁😁😁
Navigator

No, tak jsem sundal i fólií  , řekl bych že slabou linku vidím na pravé straně , ale nejsem si jist jestli je to odraz nebo průsvit . Takže to docela hodně degraduje fólie , možná i skla . Už to řešit nebudu , vada to nejspíš není ,takže už se tím nebudu zabývat a budu si užívat tenhle skvělý telefon .  

Momentálně mám sot 7hodin 40 minut a ještě 14 % baterie 😉

Superuser I
Superuser I

Tenhle telefon vady nemá   Tak hlavně, že jsi to objasnil u můžeš být zase o fous spokojenějším uživatelem. 

Navigator
Jak ti funguje přepínání na WiFi , Mate 10 pro se přepnul vždy na nejsilnější, u note 9 se drží i té nejslabší dokud to jde , alespoň u mě ?
Superuser I
Superuser I

Tohle nemůžu vyzkoušet.  Používám jen dvě sítě.  Z toho jedna je na hranici dosahu a Note 9 z ní dokáže vytáhnout nejvyšší rychlost ze všech telefonů co jsem měl,  nikdy se neodpojí a připojení je stabilní.  A to samé platí  pro GSM a LTE. Všude jsem četl,  jak je na tom Samsung špatně s citlivostí,  ale ani na S7 a S8 jsem neměl  problém.  Ono čínská značka sice ukazuje spoustu čárek na indikátoru signálu, ale použitelnost je mimo. Navíc u Samsungu opravdu funguje automatické zapnutí wifi po příchodu  třeba do práce/domů,  což jak víš u Huawei nikdy nefungovalo jak má. Note 9 je opravdu telefon, který si na nic nehraje, je na něj spoleh a svou práci odvede vždy  a všude a bez zaváhání. Tebou zmíněný Mate 10 Pro byla tragédie hned od uvedení,  nespočet chyb ve FW, otřesná kvalita videa, mizerná u fotek, AOD k ničemu... No buďme rádi, že je to za náma

Navigator

To teda , mate 10 mě neseděl od začátku , asi proto u mě nevydržel ani rok , s tou WiFi to tak bude , tam kde se Huawei přepínal , note 9 drží . On i zvukový výstup přes bluetooth nemá konkurenci , tohle jsem u hua nezažil . Používám JBL repro ale až s note 9 hudba ožila , a já koukal jak puk co jde z note 9 , líbí se mě i Dolby Atmos 👍😉

Navigator

Už si zkoušel nahodit android 9 ?

Superuser I
Superuser I

Na ten se moc těším,  ale nikdy nezkouším betaverze

Autoři s nejvíce přijatými like