Podpora

Open search

Prosvítání displeje Note9

VYŘEŠENO
New Member

Ahojte. Řeším problém s mým čerstvě novým Note9. Mám ho 12 dní, vše funguje na jedničku, nejlepší telefon, který jsem měl v ruce. Ovšem v noci jsem zaznamenal jakýsi prosvit na hraně telefonu, kde je zakřivený. Není to něco, co bych vyloženě nepřekousnul, ale na vlajkové lodi za takové peníze, bych čekal, že si tohle nepohlídají. Vypadá to totiž jako by se displej odlepoval a byla tam mezera. Měl jsem S9 se zahnutým a tam to nedělalo.

 

note9displej.PNG

 

Trošku jsem pátral a zjistil jsem, že je toho plný internet a že už se Samsung i vyjádřil, že se nejedná vadu.

https://mobilizujeme.cz/clanky/prosvitani-displeje-u-note-9-pry-neni-defekt-tvrdi-samsung

 

Tak se chci s místními odborníky poradit. Myslíte, že má cenu reklamovat, když tuhle vadu má jenom pár lidí z mnoha? Uznají mi to? Často měním telefony za nové, tudíž až vyjde další novinka, tak budu objednávat a tenhle budu prodávat. Jde mi o to, abych našel kupce, protože za tu dobu už o tom každý bude vědět a třeba to nebude chtít....

 

 

 

1 PŘIJATÉ ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
Voyager

No, tak jsem sundal i fólií  , řekl bych že slabou linku vidím na pravé straně , ale nejsem si jist jestli je to odraz nebo průsvit . Takže to docela hodně degraduje fólie , možná i skla . Už to řešit nebudu , vada to nejspíš není ,takže už se tím nebudu zabývat a budu si užívat tenhle skvělý telefon .  

Momentálně mám sot 7hodin 40 minut a ještě 14 % baterie 😉

 

20 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 20
Apprentice

Ahoj, jsem tu nový. Na mé S8 to dělá taky, bohužel jen v noci na největším jasu a když je telefon pořádně horký, jinak ne. Nevím jak posoudit u takhle nového stroje, ale mně to přijde opravdu jako klam lomu světla a nějak dál bych to neřešil. Záleží asi na názoru, pokud to fakt vadí, tak reklamujte, určitě vymění kus za kus, když se bere jako zánovní kus do 3 měsíců.

Apprentice
Ahoj, tak se taky přidám - i já mám na levé straně mé note 9 malý prostor, kterým prosvítá ve tmě světlo z displeje. Někdo mi říkal, že se může jednat jen o jakousi optickou iluzi díky zahnutému displeji, no ale nevím no..
Každopádně také budu rád, pokud se tu najde nějaká rada - reklamovat nebo to neřešit?
Voyager

Ja to vidím na obou stranách , po celé délce ale jen když se podívám z boku . Mám odolné pouzdro od Samsungu a to jde až k displeji ,takže to vidět není , myslím že je to ohnutým sklem a hází odraz , nebo to skla není zbarveno úplně do okraje displeje  . Samsung dle mého ,má nejkvalitnější zpracování telefonů .

Hotshot

Mohl by jsi to prosím nějak vyfotit? Já jsem to zatím nezpozoroval,  ale možná se jen špatně dívám.  Každopádně ikdyby to nějak prosvítalo, tak bych byl vklidu a neřešil to. Nijak to neobtěžuje a nesnižuje uživatelský zážitek z telefonu. Note 9 je opravdu  nejlepší telefon, který jsem kdy používal Pokud se displej nějak odlepoval a byla tam citelná mezírka ze které by to prosvítalo,  tak by to byla už jiná věc a zpozornil bych, nic takového nepozoruji.

Voyager

Jasně , tady je to snad vidět , je to vidět i ze spodní hrany , podle mě se světlo přenáší do krajů , kde není černá barva na skle . Myslím že to má každý . Je to vidět i z čela , když koukáš normálně na displej třeba chrom a jas na plno 20181208_192741.jpg

 

20181208_192655.jpg

 

20181208_192552.jpg

 

20181208_193018.jpg

 

20181208_192904.jpg

 

20181208_192822.jpg

 

 

 

Highlighted
Hotshot

Díky za fotky, teď jsem to zkoušel s jasem na max v úplné tmě a tohle tam nemám.

Voyager

Je to vidět i když mám telefon v pouzdru , uvidíme ,zatím mě to nějak nevadí , příště už zahnutý displej kupovat nebudu   ,pokud mě to bude vadit 

Hotshot

Tak jsem letos poprvé vytáhl foťák, abych displej z boku vyfotil a opravdu si myslím,  že nikde neprosvítá.P1010136.JPG

 

Voyager

Tak to buď rád , v tom případě to nemůže být normální , když to někdo má a někdo ne :-(

Autoři s nejvíce přijatými like