Wsparcie

Open search

Problemy z ładowaniem

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster

Witam, mam pytanie, co moze byc przyczyna ze po podlaczeniu telefonu do ladowarki, telefon po chwili przestaje ladowac, po odlaczeniu i ponownym podlaczeniu po chwili znowu przestaje sie ladowac. Po zresetowaniu telefonu wszystko dziala. Ale kiedy bateria sie wyczerpie i chce znowu naladowac telefon to musze znowu uruchomic ponownie telefon bo po chwili przestaje ladowac i tak w kolko. Co moze byc przyczyna?? Z gory dziekuje za pomoc.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
GrandMaster

@Kuba24352Pisanie na forum pogrubioną cionką wywoluje krzyszk. To pozostaje Ci reset telefonu lub udanie się znim do serwisu celem diagnozy.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

4 ODPOW. 4
GrandMaster

@Kuba24352Po co tak krzyczysz ? czy ładowarka nie jest gorąca niż zwykłe ? czy zmieniałeś kabel usb ? 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Nikt nie krzyczy. Kabel zmienialem, ladowarka nie jest goraca ani nic. Nie zauwazylem zadnych zmian w ladowarce czy tez kablu. 

GrandMaster

@Kuba24352Pisanie na forum pogrubioną cionką wywoluje krzyszk. To pozostaje Ci reset telefonu lub udanie się znim do serwisu celem diagnozy.

Superuser I
Superuser I

@Kuba24352, przydatne wskazówki dotyczące resetowania znajdziesz w tym wątku. Daj znać czy resetowanie pomogło czy konieczna będzie wizyta w punkcie serwisowym.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Autorzy z największą liczbą like