Wsparcie

Open search

Problemy i zbywanie klienta- Guard Note 9.

Superuser I
Superuser I

@pawelek, niestety nie jestem w stanie doradzić nic więcej. Nie korzystałem z ochrony Guard więc mogę jedynie polegać na tym co jest napisane w regulaminie promocji. Zdecydowałeś się w końcu na naprawę czy wymianę urządzenia bo nie napisałeś. Daj znać jak potoczy się dalej Twoja sprawa.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Legend

@pawelekCzy ty masz pakiet serwisowy czy ubezpieczenie to są dwie różne rzeczy j jedno jest za Free a drugie płatne ? 

@nismo ty którą masz opcje Guadra ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, posiadam promocyjny pakiet usług serwisowych premium Guard Note9. Mogę skorzystać z dwóch filarów ochrony:

I filar - dedykowana infolinia

II filar - dodatkowa 1-roczna ochrona urządzenia, wymiana SWAP, ekspresowa naprawa

Trzeci filar jest dla osób, które nabyły telefon w ramach przedsprzedaży:

III filar - naprawa mechanicznego uszkodzenia wyświetlacza

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Legend

@nismoty masz coś innego niż @pawelek bo on płaci za Guadra. Dwa różne regulaminy promocji. https://images.samsung.com/is/content/samsung/p5/pl/campaign/smartfon/guard-galaxy-ubezpieczenie/Kar...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, moim zdaniem @pawelek posiada promocyjną ochroną Guard Note9 czyli dokładnie to samo co ja. Ubezpieczenie telefonu a pakiet usług serwisowych to dwie różne sprawy. Ubezpieczenie dotyczy tylko i wyłącznie uszkodzeń mechanicznych wyświetlacza oraz kradzieży telefonu.

Guard Note9 | Pakiet usług serwisowych premium - dostępny bezpłatnie w promocji

Guard Note9 | Ubezpieczenia smartfona - dwa płatne warianty (449 zł lub 699 zł)

Legend

Jest coś lepszego jak w moim mieście  https://www.samsung.com/pl/premium-service-plaza/

@nismoNie tylko Warszawa ale też Katowice 

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, naprawa w godzine? Brzmi dobrze. Podejrzewam jednak, że jak nie ma części na stanie to i tak trzeba będzie zostawić telefon.

Apprentice

Już pisałem, mam promocyjny pakiet- darmowy. Przysługuje mi I i II filar.

Aktualnie próbuje skorzystać ze swapa ale minęło już prawie 48h (od wyslania dowodu zakupu) a sprawa dalej sie toczy.. (bo próbuje to załatwić od ponad tygodnia)

@vdsl2 Dzwoniłem do serwisu plaza Katowice (oficjalny renomowany serwis+ niby szybka obsługa Guard) , nie mieli części, więc wysłali by do Wawy. Może w wawie jest lepiej, nie wiem.

Superuser I
Superuser I

@pawelek, wymiana SWAP nie powinna trwać tak długo. Pozwolę sobie przytoczyć wycinek z regulaminu dotyczący tej procedury:

3. Użytkownik ustala z konsultantem Dedykowanej Infolinii termin odbioru Urządzenia z miejsca wskazanego przez Użytkownika, przy czym:
a) w razie zgłoszenia dokonanego do godziny 17.00, Urządzenie zostanie odebrane od Użytkownika następnego dnia roboczego,
b) w razie zgłoszenia dokonanego po godzinie 17.00, Urządzenie zostanie odebrane od Użytkownika w ciągu kolejnych 2 dni roboczych.

Na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad napisaniem reklamacji do organizatora promocji.

DamianK Moderator
Moderator

@pawelek

Przykro mi, że masz takie doświadczenia z obsługą na infolinii. Podejrzewam jednak, że może być to podyktowane odgórnie narzuconymi procedurami, na które konsultanci nie mają wpływu.

Czy udało się ostatecznie zamówić SWAP?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
Autorzy z największą liczbą like