Wsparcie

Open search

Problem z podłączeniem Note9 w etui do DEX PAD

Highlighted
ROZWIĄZANE
Explorer

Szukam namiaru na pasujący przedłużacz USB do DEX PAD. Mam Note9 w etui Samsunga Protective Standing Cover i nie chcę za każdym razem go zdejmować, żeby podłączyć do DEXa. Mam coś takiego

https://allegro.pl/oferta/kabel-przedluzacz-usb-c-3-1-usb-typ-c-m-f-0-2m-7878333416?utm_source=faceb...

ale gdy za pomocą tego podłączę Note9 do DEXa (obojętnie czy w etui czy bez) nie działają bezprzewodowe myszka i klawiatura Logitech (podłączone przez przekaźnik USB). DEX widzi Note9 i można nim sterować ale tylko za pomocą ekranowego touchpada. Gdy podłączę bez tej przedłużki, Note9 działa bez problemu z myszką, klawiaturą i touchpadem. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Explorer
Ten malutki adapter rozwiązał problem. Wszystko teraz działa bez zarzutu.
https://www.amazon.de/dp/B073B1K83D/ref=cm_sw_r_other_apap_NRVxTCxiSB4Cd
9 ODPOW. 9
Superuser I
Superuser I

@slavi, dlaczego musisz ściągać etui żeby skorzystać ze stacji? Posiadam model Galaxy S10+ i nie ściągam etui Samsung Clear Cover żeby podłączyć telefon. Końcówka w stacji, do której wpinasz telefon, jest ruchoma więc możesz ją lekko podnieść żeby podpiąć telefon.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Explorer

No właśnie nie da się z tym etui tak zrobić. Telefon wchodzi do tej ruchomej wtyczki, ale nie ma tego dociśnięcia - od spodu etui jest troszkę za grube. 

Superuser I
Superuser I

@slavi, rozumiem. Niestety nie działa odnośnik, który podałeś w poprzedniej wiadomości. Moim zdaniem potrzebujesz kabel lub adapter z wejściem i wyjściem typu USB-C.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Explorer

@nismo

Poprawiłem linka. Sęk w tym, że ta przejściówka dziwnie się zachowuje (co opisałem) i chciałbym kupić taką, która będzie działać bez zarzutu, z etui oczywiście.

Superuser I
Superuser I

@slavi, obawiam się, że przecierasz dopiero szlaki jeżeli chodzi o tego typu połączenie telefonu ze stacją. Nie znalazłem oryginalnych kabli lub adapterów Samsung, które gwarantowałyby poprawne działanie. Niestety musisz szukać na własną rękę produktu, który umożliwi bezproblemowe podłączenie klawiatury oraz myszki do stacji. Na Twoim miejscu tym razem spróbowałbym skorzystać z jakiegoś adaptera. Jak uda Ci się znaleźć produkt, który poprawnie działa to koniecznie daj znać.

Explorer
Ten malutki adapter rozwiązał problem. Wszystko teraz działa bez zarzutu.
https://www.amazon.de/dp/B073B1K83D/ref=cm_sw_r_other_apap_NRVxTCxiSB4Cd
Superuser I
Superuser I

@slavi, super, że znalazłeś działający adapter. Dziękuję za informację. Kupowałeś adapter w sklepie Amazon czy gdzieś indziej?

Explorer

@nismo  napisał(a):

@slavi, super, że znalazłeś działający adapter. Dziękuję za informację. Kupowałeś adapter w sklepie Amazon czy gdzieś indziej?

Info na pewno przyda się innym. Tak, kupowałem w niemieckim Amazonie, adapter błyskawicznie dotarł. 

Superuser I
Superuser I

@slavi, dziękuję za potwierdzenie i zachęcam do regularnych odwiedzin forum Samsung Community 

Autorzy z największą liczbą like