Wsparcie

Open search

Problem z Etui

First Poster

Witam, kupiłem orginalne etui do Samusng Note 9, i mam do was pytanie czy jest możliwość, żeby ekran nie blokował się po jego zamknięciu? Często słucham muzyki na youtube, a to mi wyłącza YT.

6 ODPOW. 6
Legend

@Shadowdudus  Możesz spróbować tego  Ustawienia > Zaawansowane funkcje > Akcesoria > Automatyczne odblokowanie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@Shadowdudus, to jest właśnie główna zaleta etui, że blokuje ekran po zamknięciu klapki. Spróbuj skorzystać ze wskazówki podanej przez @vdsl2 i daj znać czy to pomogło.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
First Poster

Niestety nie pomogło.

Również czas wyświetlany na etui pokazuje się tylko kilka sekund po zamknięciu klapki oraz wciśnięciu przycisku blokady, czy to nie powinno świecić się cały czas?

Superuser I
Superuser I

@Shadowdudus, możesz ustawić w opcjach telefonu, aby data i godzina wyświetlała się przez cały czas. Musisz wejść do ustawień Always On Display i ustawić odpowiednią opcję: Ustawienia > Ekran blokady > Always On Display > Tryb wyświetlacza > Zawsze wyświetlaj.

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
First Poster

Wpadłem na to, jednak to nic nie zmienia. Co prawda funkcja Always on Display nie znika na ekranie, jednak na etui godzina znika po kilku sekundach . No i najbardziej trapi mnie brak opcji wyłączenia blokowania ekranu po zamknięciu klapki, w note 4 było możliwe.

Superuser I
Superuser I

@Shadowdudus, odnośnie gasnącego ekranu Always On Display to spróbuj w ustawieniach zmienić następujące pozycje:

• Ustawienia > Ekran blokady > Always On Display > odznacz opcję Nie pokazuj, gdy etui zamknięte.
  • Ustawienia > Ekran blokady > Always On Display > Tryb wyświetlacza > wybierz opcję Zawsze wyświetlaj.

Co do blokowania to niestety nie mam innych pomysłów.

Autorzy z największą liczbą like