Podpora

Open search

Po přechodu na Android 9.0 Pie nefunguje zobrazení % nabité baterie

Highlighted
VYŘEŠENO
Apprentice

Ahoj.

Po přechodu na Android 9.0 Pie nefunguje zobrazení % nabité baterie v hlavním panelu vedle času. Nevíte kde a zda se to dá zapnout? V Androidu 8 Oreo se to ukazovalo takže jsem věděl kolik procent je nabitá baterie ale takhle jen musím hádat nebo vypnout (zhasnout display) a tam to uvedeno je. A ještě bych potřeboval poradit proč se mi při synchronizaci samsung account vše pokaždé nahraje dvojmo, takže při obnovení to místo 1 uloží 2 (2 uloží 4) krát. Při pokusu obnovit data Samsung Notes a S Note to nefunguje ani přes cloud ani přes kopii udělanou pomocí Smart Switch.

Díky mo za rady

2 PŘIJATÁ/PŘIJATÝCH ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
Superuser I
Superuser I

Je to v Nastavení - Oznámení -  Stavový panel - Zobr. procento baterie

Superuser I
Superuser I

Jde to ještě rychleji tak, že stáhneš lištu úplně dolů, ťukneš na tři tečky, z nabídky vybereš Stavový panel a tam už je Zobr. procento baterie. Bohužel, nebude to vedle času, ale na opačné straně. Hodiny nám přestěhovali... :(

nastaveni.jpglista.jpgpanel.jpg

5 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ
Superuser I
Superuser I

Je to v Nastavení - Oznámení -  Stavový panel - Zobr. procento baterie

Superuser I
Superuser I

Jde to ještě rychleji tak, že stáhneš lištu úplně dolů, ťukneš na tři tečky, z nabídky vybereš Stavový panel a tam už je Zobr. procento baterie. Bohužel, nebude to vedle času, ale na opačné straně. Hodiny nám přestěhovali... :(

nastaveni.jpglista.jpgpanel.jpg

Superuser I
Superuser I

@Libb paráda, tohle jsem nevěděl

Apprentice

Prosím pěkně,píšeš tam když se stáhne lišta až dolů a tukne se na tři tečky a vybere se stavový panel,ano je tam zobrazeni procenta baterie,ale ještě by mě zajímalo co to znamená  to další co tam uklazuje,  zobrazit ikony oznámení.

3 nedávná oznámení.

všechna oznámení.

ví někdo  co to znamená a co by mělo být správně nastavené,dík.Luboš

Superuser I
Superuser I

Nedá se říci, co je správně. Buď se zobrazí jen 3 oznámení a ušetříš místo na liště, nebo ji budeš mít zaskládanou ikonkama notifikací, teda dokud je nesmažeš.20190201_155704.jpgvšechna oznámení

20190201_155642.jpg3 nedávná oznámení

Autoři s nejvíce přijatými like