Podpora

Open search

Nový, super výkonný Galaxy Note9: Pro ty, kteří chtějí vše

Highlighted
RomaniuS Moderator
Moderator

Díky novému Galaxy Note9 s chytrým S Penem a inteligentním fotoaparátem Vám už nikdy nic neunikne

 

1.jpg

 

Společnost Samsung včera představila zbrusu nový Galaxy Note9.  Řada Note se řadí mezi průkopnické inovace společnosti a Galaxy Note9 určitě není vyjímkou. Vylepšený S-Pen stylus a doposud nejinteligentnější fotoaparát vůbec.

 

Upoutávka

Přečtěte si, co o Note9 prohlásil DJ Koh, prezident a výkonný ředitel společnosti: „Note byl vždy výkladní skříní našich špičkových technologií a inovací, které udávají směr, jímž se celé odvětví ubírá, a Galaxy Note9 není v tomto ohledu výjimkou. Je navržen tak, aby splňoval přání a požadavky dnešních uživatelů na výkon, výdrž a inteligenci."

 

Výkon pro celý den

Lidé již dnes spoléhají na své smartphony téměř ve všem, a to po celý den. Potřebují telefon, který s nimi dokáže držet krok po celý den, aniž by museli hledat každou chvíli zásuvku, museli neustále mazat své fotogravide či videa při nedostatku místa nebo museli řešit lagy ve svých oblíbených hrách. Telefon, který Vás podrží v každé z těchle situací, to je přesně to, co Galaxy Note9 dokáže!

 

  • Baterie pro celý den - Kapacita baterie 4000mAh. Doposud největší kapacita ze všech vlajkových lodí, s kterou můžete volat, psát, hrát hry či sledovat videa od rána až do večera

2.jpg

 

  • Ukládejte více, mažte méně - Galaxy Note9 je dostupný ve dvou variantách 128GB a 512GB. Díky podpoře microSD karet až 512GB, pak můžete mít v telefonu až 1TB dat , což dnes nemají ani některé laptopy.

3.jpg

 

  • Rychlost a výkon - Díky špičkovému 10nm procesoru Exynos 9810 nabízí Galaxy Note9 více než 30% výkonu navíc od svého předchůdce. Zároveň disponuje podporou nejrychlejších dostupných sítí na trhu a může tedy dosahovat rychlosti až 1,2 Gbps. Telefon se také chlubí špičkovým systémem Water Carbon Cooling, který zajišťuje vysoký, ale přesto stabilní výkon i při těch nejnáročnějších operacích.

5.jpg

 

Dokonalejší S Pen

 

8.jpg

 

Význačným rysem řady Note je S Pen. Jeho zásluhou si uživatelé vydobyli uznání a Samsung rozšířil představu o tom, co všechno chytrý telefon dokáže. To, co bylo na začátku nástrojem pro psaní a kreslení, dává nyní uživatelům do rukou další možnosti a větší kontrolu.

 

Díky podpoře technologie Bluetooth Low Energy (BLE) přináší nový S Pen zcela nový způsob, jak Note používat. Pouhým kliknutím je nyní možné pořídit selfie a seskupit obrázky, promítat snímky, pozastavit a přehrát video aj. Vývojáři mohou dokonce nové pokročilé funkce pera S Pen postavené na technologii BLE integrovat do svých aplikací ještě letos.

 

 

 

 

Chytrý a ještě lepší fotoaparát

Udělat fotografii, která vypadá úplně stejně jako od profesionála, může být obtížné – ale nemělo by. Galaxy Note9 je vybaven špičkovými fotografickými technologiemi s novými možnostmi, které usnadňují tvorbu dokonalých fotografií.

 

  • Optimalizace scény - Galaxy Note9 má doposud nejchytřejší fotoaparát, jaký Samsung vyvynul. Využívá inteligenci k indentifikaci jednotlivých prvků fotografie, například scény a předmětu, automaticky je zařadí do jedné z 20 kategorií a na základě toho je i optimalizuje. Výsledkem je pak ohromující, realistický obraz s jasnými barvami a dynamickým prokreslením.

 

  • Detekce chyb - Určitě víte, že se snímek nemusí vždy vydařit hned na poprvé a Galaxy Note9 uživatele upozorní, pokud je něco v nepořádku, takže mohou pořídit další a nepřijít tak o dané okamžiky. Upozornění se objeví například, pokud je snímek rozmazaný, někdo na fotografii neštastně mrknul, na objektivu je nečistota nebo pokud kvalita snímku není dokonalá kvůli protisvětlu.

 

  • Špičkový fotoaparát - Díky jedinečné kombinaci pokročilích inteligentních funkcí a špičkovéhé hardwaru je fotoaparát u Galaxy Note9 tím nejlepším na trhu. Nabízí pokročilou technologii redukce šumu a variabilní clonu, která se přizpůsobuje světlu podobně jako lidské oko. Fotoaparát v Galaxy Note9 poskytuje křišťálově čisté snímky bBez ohledu na světelné podmínky.

 

9.PNG

 

Stereoreproduktory s Dolby Atmos

Galaxy Note9 a jeho Infinity displej je obohacen o stereo reproduktory vyladěné od společnosti AKG a podporuje tak prostorový zvuk Dolby Atmos, který vás vtáhne přímo do středu dění. Pokud jste sledovali představení, mohli jste slyšet zmínku o tom, že mobilní video nikdy neznělo lépe než na Galaxy Note9. Dokonce i Youtube telefon označil za vlajkovou loď, která dokáže ve své třídě nabídnout nejlepší zážitek.

 

Samsung DeX integrován přímo v telefonu

Díky podpoře dokovací stanice Samsung Dex lze s Galaxy Note9 pracovat podobně jako s PC. Uživatelé mohou pracovat na prezentacích, jednoduše upravovat své fotografie, sledovat své oblíbené pořady, a to vše s využitím svého telefonu.

 

Po připojení k monitoru, může Galaxy Note9 poskytovat obraz pro virtualizovaný desktop nebo dokonce může sám posloužit jako plně funkční druhá obrazovka. Pustíte si například video na připojeném monitoru a zároveň si můžete  dělat poznámky pomocí S Penu nebo o tom můžete chatovat přes messenger se svými přáteli. Samozřejmě jde displej využívat jako touchpad, kde funguje i funkce drag and drop.


2 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ
Superuser I
Superuser I

Nebylo by někde srovnání s S9+? Třeba foťák, kolik z toho je hardware a kolik software? Často zaznělo něco jako "nejlepší v řadě Note" - to trochu zavání tím, že je to stejná komponenta, jako v S9+.

Hlavně mě zajímá - a nikde jsem to nenašel - jak je na tom Note9 v superpomalém režimu? Jako S9+ nebo umí delší záznam (a tím nemyslím 0.4s na 480 fps, což by měl přinést dalšá update firmwar pro S9+)

 

Superuser I
Superuser I

Pro příznivce benchmarku a lovců čísel, přikládám hodnoty z reálného telefonu.Screenshot_20181114-211448_AnTuTu Benchmark.jpgScreenshot_20181114-212016_Geekbench 4.jpg

 

Autoři s nejvíce přijatými like