Wsparcie

Open search

Note9 aktualizacja - telefon się zacina

Apprentice

Telefon się zacina!

Po aktualizacji, telefon note9 , stracił wszystkie swoje zalety...

Zabrali mi mój świat. 

Zmieniłem tytuł wątku na odzwierciedlający treść postu /RadekK

4 ODPOW. 4
Superuser I
Superuser I

Witaj @kalinatek68. Potrzebujemy nieco więcej informacji, aby udzielić trafnych wskazówek. Na początek podaj kiedy wgrałeś aktualizację i jaką posiadasz obecnie wersję oprogramowania. Czy problem występuje przez cały czas czy tylko w określonych aplikacjach? Czy próbowałeś wyłączać oraz włączać ponownie telefon?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice

Telefon znałem na wylot. Teraz nie potrafię nawet szybko znaleźć ustawienia by pobrać aktualizację przez sieć komórkową...

Wgrałem wczoraj

Czcionka jest za gruba...

Wszystko działa wolniej, a było błyskawicznie na starym interfejsie. Było przejrzyście, czytelnie, teraz mam na przykład jakieś dziwne kolory jak dzwonię. Nie wypada mi takie coś mieć , w moim środowisku. Jestem poważnym facetem...

Scaliłem posty. Staraj się nie publikować kilku postów jeden pod drugim. Masz opcję edytuj. /RadekK
Superuser I
Superuser I

@kalinatek68, postaram się udzielić odpowiedzi na Twoje pytania, ale mam prośbę organizacyjną. Na przyszłość postaraj się zamieścić wszystkie Twoje spostrzeżenia i uwagi w jednej odpowiedzi. W ten sposób unikniemy bałaganu w wątku i lepiej będzie się go czytać odwiedzającym.

Jeżeli masz problemy z odnalezieniem się w nowej wersji systemu lub szukasz konkretnych funkcji to zachęcam do przeglądnięcia instrukcji użytkownika nowej wersji systemu Android Pie. Samsung odświeżył wygląd wprowadzając nowe wrażenia wizualne pod nazwą One UI. Do nowego wyglądu oraz rozmieszczenia niektórych funkcji trzeba się po prostu przyzwyczaić.

Odnośnie wolniejszego działania to odczekaj jeszcze kilka godzin. Być może telefon potrzebuje jeszcze trochę czasu żeby "złapać oddech" po przeprowadzeniu aktualizacji. Spróbuj również wyłączyć oraz ponownie włączyć telefon.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

@kalinatek68 możesz rozwinąć frazę "wgrałem wczoraj"? Aktualizacja uruchomiona z poziomu menu telefonu, czy wykonana samodzielnie metodą "chałupniczą"?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like