Podpora

Open search

Note9 a Watch GT

Superuser I
Superuser I

Chceš říct, že ty GT byly zadarmo? Zdá se mně, jako bys to cítil tak, že je něco špatně u Samsungu, ale přitom evidentně ty GT se chovají divně...

Explorer

Nevím, na které úrovní v komunikačním protokolu BT je zakopaný pes (skutečně nejspíše u protokolu v GT). GT nebyly zadarmo a proto se mi nechce investovat další peníze do nečeho (od Samsungu, protože výrobce své výrobky mezi sebou vyzkouší, když má telefon Samsung - > hodinky Samsung budou fungovat). GT jsem "vyměnil", takže mě "nic" nestály.

Vtip je v tom, že na Huawei telefonu vše fungovalo a nevidím důvod, proč by tomu nemělo být i u Samsungu, proto jsem hledal řešení a nechtěl investovat další peníze. Je na tom něco k nepochopení, nebo jsem se špatně vyjádřil? Hodinky "chytré" mám od první chíle prodeje v ČR od Sony a že jsem jich od té doby měl spousty, první slušné byly Gear1 (pak jsem koupil telefon jiné značky a chyba byla na straně Gearu, kdy Samsung nemínil uvolnit jejich proptietální SW pro jiné značky, malý trh, pár nadšenců se v tom vrtalo, ale bylo to nespolehlivé). GT jsou prvním kompromisem se kterým jsem spokojen po dlouhé době, proto je nechci měnit za něco, co nemám ověřeno. Ještě žádné hodinky neměřily tak spolehlivě tep na kole, kde při pěvnějším úchopu řídítek (ve srovnání s hrudním pásem) měřily ostatní výrobky podstatně méně (včetně sportovních pásků napříč značkami). Nezajímá mně značka výrobce, zajímá mně funkčnost výrobku kterou využívám a poslední dobou i výdrž nad 4 dny (s mým používáním). Watch 46 by se mi líbily, ale po procházení různých fór, jsem hodně v rozpacích, jestli by splnily mé očekávání - AOD, HF, Tizen super, ale výdrž a přesnost měření mně odrazují - v poměru "cena/výkon".

Superuser I
Superuser I

Jde o to, že Huawei si ohlídá, aby jejich produkt fungoval automaticky, tzn. vypne tomu uspávání aplikace. Správně by ti to měla ta aplikace pro GT nabídnout na každém telefonu, pokud to nedělá, musíš to udělat ručně. APlikace pro Gear to dělá i na Samsung telefonu, tzn. nezvýhodňuje vlastní značku.

On to je obecný problém Huawei, že jede hodně na úsporu baterie i za cenu horščí stability běhu aplikací, to se projeví jak když zkusíš na Hua provozovat BT zařízení jiné značky, tak jak vidím i když zkusíš Huawei provozovat jinde. Já měl hodinky s Wear OS, které naštěstí používají aplikaci od Google a ty jely dobře.

Jinak jsem rád za nadšence, jako jsem já, já začíman na Sony MN2 tuším, ty nestály za nic, ale u SW2 jsem už zůstal dlouho, pak SW3, pak LG Sport, Geas S3 Classic, Huawei 2 a teď Galaxy Watch (nepočítám ty, co jsem měl méně než týden - Huawei 1, Moto 360 2 a možná ještě něco)

Autoři s nejvíce přijatými like