Podpora

Open search

Note9 a Watch GT

VYŘEŠENO
Explorer

Ahoj, mám hodinky Hulahej Watch GT, připojeno přes Zdraví  funguje vše,  kromě automatického připojení hodinek po jejich odpojení vlivem vzdálenosti. Apku Zdraví mám v neobtimalizovaných, se zámkem v tasku, doplňkové služby Hulahej zdraví také.. I přes výše uvedené se samy znova nepřipojí, musím do Zdraví a dát připojit, nebo vypnout a zapnout Bt. Pracuji v patologickém prostředí a rád bych telefon našel dřív  než mi jej někdo odnese :-) nemá někdo řešení? S Mate 10 pro fungují výborně, chyba je na straně Samsung. V Mate 10 jsem hodinky viděl ve správě BT, u Samsung ne. Zkoušel jsem reset hodinek a znova vše nastavit, odstranit a znova instalovat Zdraví... Víc mě nenapadá..děkuji za rady  

1 PŘIJATÉ ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
Explorer

Tak na jiném fóru jsem to zjistil. Komu nefunguje automatické připojení, protože zařízení má svou apku a ve správci BT není viditelné, stačí nainstalovat Bluetooth Scanner (od Zoltana Pallagi), tam hodinky najde a vloží do BT manageru jako spářené řízení a tím i zajistí opětovné připojení systém a ne mizerná apka. Instaloval jsem apku, spářil hodinky, odinstaloval, a jede OK. 2 minuty, ušetřil jsem 7tis za galaxy Watch 46... 

12 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 12
Superuser II
Superuser II

Mrkni na tento článeček: Návod: Pie a zabíjení aplikací na pozadí

Ono to zakázání zabíjení je teď trochu složitější, než dřív. Že to na Mate funguje, je proto, že každý výrobce si pohlídá, aby jeho apky fungovaly. Kdybys chtěl na Mate rozchodit Samsung hodinky, bylo by to ještě horší

Explorer

To mám také, u Hulaheje, když něco nefungovalo po vypnutí telefonu, tak vždy fungovalo na nabíječce a bylo jasno, že je to způsobeno "optimalizací" na pozadí. Na Note nefunguje automatické připojení ani na nabíječce. Odejdu od telefonu a po příchodu stejně musím do "zdraví" a ručně připojit. A ten překlad je vážně "blbý", jako u psychotestů...

Explorer
Udělal jsem znova reset hodinek, telefonu, znova naistaloval apku Zdraví a provedl všechna nastavení z odkazu výše... jdu testovat
Explorer

Dosáhnul jsem pouze toho, že se hodinky připojí samy až po zapnutí displeje telefonu. Je to lepší než je ručně připojovat, ale pořád to není ono.

Superuser I
Superuser I

a tu Huawei apku máš jednak vyjmutou z optimalizace baterie a ještě v nastavení paměti je potřeba ji dát mezi nemonitorované

Explorer

přesně tak, podle návodu...

Voyager

Bohužel si výrobci hází klacky pod nohy a odnesou to uživatelé , já jsem koupil Samsung  Galaxy watch a jsem max spokojen , vše funguje a hodinky se podle vzdálenosti připojují a odpojují , upozorní mě vyvrací. Jinak jsem nadmíru spokojen , výdrž od pondělního rána 5:00 do pátku do večera cca 22:00 . Mám zapnuté kroky , veškeré notifikace každých 20 minut změření tepu . Volání je také v pohodě , druhá strana si nikdy nestěžovala že by mě nerozuměla , je to spíše na frajeření . Skvělé fungují notifikace , ať nainstaluji jakoukoli aplikaci ,nemusím nikde nic zapínat . Jsou sice dražší ale žijeme jen jednou 😁😁 , podle mě nemá cenu kupovat u T-Mobile hodinky ze SIM kartou , vyhozené 2500 Kč navíc .

Explorer

Měl jsem Huawei Watch 2 se SIMkou a nemělo chybu zobrazovat u bazénu nofikace z telefonu který ležel kilometr daleko doma na stole :-) Ale ta výdrž byla jen jeden den, když jsem nejel na kole s GPS. Proto mám Watch GT. BT handsfree v hodinkách jsem používal v autě, jako nouzovka super.

Explorer

Tak na jiném fóru jsem to zjistil. Komu nefunguje automatické připojení, protože zařízení má svou apku a ve správci BT není viditelné, stačí nainstalovat Bluetooth Scanner (od Zoltana Pallagi), tam hodinky najde a vloží do BT manageru jako spářené řízení a tím i zajistí opětovné připojení systém a ne mizerná apka. Instaloval jsem apku, spářil hodinky, odinstaloval, a jede OK. 2 minuty, ušetřil jsem 7tis za galaxy Watch 46... 

Autoři s nejvíce přijatými like