Podpora

Open search

Note 9 - velke zahrivani telefonu

Highlighted
VYŘEŠENO
Apprentice

Zdravim. Note 9 darek pod stromeckem a druhy den se telefon velmi zahriva az tak ze se sotva da drzet. Jak ze zadni strany tak z displaye. Mam od Samsungu silicon case a Panzer Glass. Mate nekdo podobnou zkusenost? Nerad bych to sel ihned reklamovat. Jdu to jeste prolezt, jestli mi tam nezustal nejaky proces co se zblaznil a zlobi.

Diky Petr

1 PŘIJATÉ ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
Apprentice
Tam uz je to cajk, cely jsem to prolezl a udelal i nejakou diagnostiku, vse ok. Jsem na Androidu zpet po 2 letech tak se s tim seznamuju, ale je to jak se vratit domu
11 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ
Apprentice
Mozna to mam. Asi se kouslo bluetooth. Dopoledne jsem zkousel prenest video a nevyslo to + mam pripojene galaxy watch. Pri aktualizaci vecer a restartu se zobrazila hlaska z rana o problemu s prenosem. Budu to sledovat, ale jestli nekdo mate podobnou zkusenost sem s ni. Diky
Superuser I
Superuser I

Ahoj, sám podobnou zkušenost nemám a ani si nevybavuju, že by se něco podobného stávalo. Správně jsi prolezl případné seknuté procesy, to dokáže zahřát slušně. Obecně bych doporučil nejdřív normální restart a případně i factory reset a nic neinstalovat. Ale snad to byl jen ten modrozub.

Superuser I
Superuser I

Já jsem se se zahříváním u Note 9 také nikdy nesetkal. Pokud je to tím BT, tak bych zkusil Obnovit nastavení sítě,  wipe cache. Pokud bude problém přetrvávat,  tak určitě továrko a aplikace instalovat postupně a sledovat, kdy se problém znovu ukáže,  jestli vůbec. 

Navigator

Přenášet video přes bluetooth je nesmysl.

Apprentice
Diky za odpovedi.
Video bylo kratky a jen pokus + ponauceni.
Apprentice
Diky. Uz je to cajk.
Apprentice
Diky. Uz takovou blbost neudelam.
Jinak jsem v soku co tahle masina vsechno umi - sakra dobra prace!
Klidne dny vsem.
Navigator
To je v pohodě, videa přenášej přes wifi direct , je to rychlé , nebo kabel . Note umí i otg, přechodka je v balení na flash
Navigator
Co ti ukazuje v Péče o zařízení? Je tam baterie , na no klapneš a.máš všechny aplikace co jedou a kolik berou procent , on i systém potřebuje pár dní ,než telefon párkrát optimalizuješ pak si vše sedne
Autoři s nejvíce přijatými like