Wsparcie

Open search

Note 9 - sylwetka i pierwsze wrażenia

Superuser II
Superuser II

@Lester1982 Oczywiście, że przeczytałem w całości. Problem w tym, że brzmi on trochę jak pretensja do producenta słuchawki i stąd moja uwaga. Jestem testerem tej polskiej firmy i do tej pory nikt nie zgłosił takiego problemu. Zapewne nikt nie testował w tym połączeniu. A że mam możliwość, to wykorzystam twoją informację i przekażę do 3mk.

Gdybyś mógł podać jeszcze, który to model szkła. Byłbym bardzo wdzięczny.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice
Bez efektu WOW. Uważam że gorzej się trzyma w ręku niż note8. Rozczarowanie
First Poster

@Szewcu72 Pretensja jest, ale bardziej do salonów Samsunga, że sprzedają takie rzeczy. Zapytałem o oryginalne szkło lub chociażby folię, gdyż takowe są do innych telefonów ale do Note9 obecnie nie ma. Jeżeli w salonie Samsung jest cała ściana różnych folii 3MK to jako klient po prostu wierzę, że wszystko do siebie pasuje.

Telefon z każdym dniem bardziej coraz bardziej mi się podoba. W porównaniu z Note4 które również miałem w pokrowcu protective to czuję,  że Note9 pewnie trzymam w dłoni. Telefon jest poza tym masywniejszy i widać że Note4 a Note9 to kolosalna różnica. 

W przypadku felernego szkła - 3MK Hardglass Max Black dla Note 9. Moja rada to z każdej strony zabrać po 0,5 mm.

Highlighted
Navigator
Pewnie jakby Samsung robił i szkła i pokrowce, pewnie by to pasowało. 3mk robi szyby tak aby jak największą powierzchnię zakrywały. Samsung aby etui robiły to samo. Więc siłą rzeczy kolidują ze sobą. Najlepiej zdecydować się na ochronę jednej firmy.
Ja mam Clear View Samsunga i folię od 3mk. Akurat do S9+ to pasuje, ale folie są zawsze cieńsze.
Inna sprawa, że daję tej folii 4/10 punktów za jakość.
Autorzy z największą liczbą like