Podpora

Open search

Note 9 android 9 beta

Superuser I
Superuser I

Nikdy jsem žádnou betu na ničem nezkoušel,  tak právě netuším,  jak to funguje.

Voyager
Já vždy, nějak mě nebaví čekat, a je pravdou že samsung má nejjednodušší instalaci
Voyager
Hlavně musíš mít telefonu s volného trhu ,ne od operátora
Superuser II
Superuser II

Určitě ti nepřijde přes OTA aktualizace další bety. Jestli pak plná verze těžko říct, ta možná jo, ale bude čekat Oreo, tak kdoví, jestli to projde.

No a proč si nehraju s betou? Protože používám Google Pay, možná by bylo dobré zdůranit, že to na té betě nefunguje...

Superuser I
Superuser I

Přesně tak, já jsem přešel z ios na android právě kvůli platbám telefonem. To že platby nefungují při použití jiné než oficiální stabilní ROM, jsem si už vyzkoušel na jednom z mých předchozích telefonů.  Nyní vyžaduji maximální bezpečí a stabilitu telefonu, proto bety vůbec nezkouším a nalákají mě. 

Highlighted
Voyager

Však já vám to neberu , je jsem dal nějaké poznatky a screeny . O tom že přijde další beta jsem nepsal , ale podle mě přijde až stabilní ostrá Rom na android 9 , pochybuji o tom že Samsung všem co uvolnil betu , bude vytvářet Rom aby všem vrátil android 8.1 kvůli aktualizaci . Nebojte s přechodem si snad poradím , platby mobilem nepotřebuji a nepoužívám , stačí vytáhnout peněženku  , telefon je opravdu to poslední čemu bych věřil 😁. 

PS. Pokud někomu vadí příspěvky , mužů je smazat 

Superuser II
Superuser II

Nerad bych, abys to špatně pochopil, já jsem rád, že to zkoušíš, a že o tom píšeš. Jen jsem chtěl zmínit, že tam jsou i úskalí, abychom pak neměli na fóru nešťastné lidi, kteří to zkusí (protože to fakt je mnohem snazší, než kdysi na S7) a pak jim něco nebude fungovat.

Jinak já mám pocit, že další bety si budeš muset instalovat stejným způsobem jako tu první a měly by být iterativní. Tzn. beta2 půjde na beta1 atd. Nesmíš nic přeskočit.

Pravda je, že finální Pie se musí umět vypořádat s beta testery, takže asi půjde jak na Oreo tak na poslední betu. Otázka je, jestli v ČR půjde přes OTA ta verze pro betu, když u nás nebyla. No přinejhorším uděláš jednu instalaci přes SmartSwitch nebo Odin s factory resetem

P.S: Mě odrazuje paradoxně i velikost úložiště, zálohovat a pak obnovovat 512GB už není úplně legrace. Škoda, že recovery neumí to, co TWRP, že formátuje jen systémové oblasti a média nechá být... :(

Voyager

Ok , já jen doufám, že se do toho nepustí někdo , kdo si alespoň něco nepřečte , proto jsem psal že tak jak jsem to nahodile já , musí být telefon pro volný trh . Odina jsem použil nedávno na obnovu software na mém starším note 2 , který stále šlape . Samsungu jsem se pár let vyhnul , už u note 8 jsem přemýšlel o návratu ale ta baterie mě odrazovala , to note 9 už je v pohodě i na baterii .
Jinak gesta na androidu 9 jsou návyková , tlačítka už nepoužívám , systém šlape v pohodě , i když pár let zkouším Bety ,neměl jsem problém se systémem jako takovým , on je většinou problém s aplikacemi , které vývojáři nestíhají přepsat pro nový android , tak občas nějaká nefunguje korektně . Jinak note 9 je super stroj , zálohovat tak velké úložiště je možná problém , ale přenosy na USB flash nebo pam. kartu šlapou skvěle , o tom si může třeba Huawei nechat zdát 😀 .

Nevím jak to bylo na 8.1 ,ale videa.v nejvyšší rozlišení jsou omezena.na 5 minut 

Voyager

Právě jsem nahodil betu 2 androidu 9 (cca 550 mb ) , instalace byla složitější , je třeba naformátovat paměťovou kartu v PC na fat 32 , bez formátu telefon v recovery píše chyby , a nelze instalovat . Po zformátování karty v PC není problém s instalací , záplaty jsou prosincové .

First Poster

Super. Kde se Ti podařilo stáhnout betu2?

Autoři s nejvíce přijatými like