Podpora

Open search

Note 9 android 9 beta

Superuser I
Superuser I

Nikdy jsem žádnou betu na ničem nezkoušel,  tak právě netuším,  jak to funguje.

Navigator
Já vždy, nějak mě nebaví čekat, a je pravdou že samsung má nejjednodušší instalaci
Navigator
Hlavně musíš mít telefonu s volného trhu ,ne od operátora
Superuser I
Superuser I

Určitě ti nepřijde přes OTA aktualizace další bety. Jestli pak plná verze těžko říct, ta možná jo, ale bude čekat Oreo, tak kdoví, jestli to projde.

No a proč si nehraju s betou? Protože používám Google Pay, možná by bylo dobré zdůranit, že to na té betě nefunguje...

Highlighted
Superuser I
Superuser I

Přesně tak, já jsem přešel z ios na android právě kvůli platbám telefonem. To že platby nefungují při použití jiné než oficiální stabilní ROM, jsem si už vyzkoušel na jednom z mých předchozích telefonů.  Nyní vyžaduji maximální bezpečí a stabilitu telefonu, proto bety vůbec nezkouším a nalákají mě. 

Navigator

Však já vám to neberu , je jsem dal nějaké poznatky a screeny . O tom že přijde další beta jsem nepsal , ale podle mě přijde až stabilní ostrá Rom na android 9 , pochybuji o tom že Samsung všem co uvolnil betu , bude vytvářet Rom aby všem vrátil android 8.1 kvůli aktualizaci . Nebojte s přechodem si snad poradím , platby mobilem nepotřebuji a nepoužívám , stačí vytáhnout peněženku  , telefon je opravdu to poslední čemu bych věřil 😁. 

PS. Pokud někomu vadí příspěvky , mužů je smazat 

Superuser I
Superuser I

Nerad bych, abys to špatně pochopil, já jsem rád, že to zkoušíš, a že o tom píšeš. Jen jsem chtěl zmínit, že tam jsou i úskalí, abychom pak neměli na fóru nešťastné lidi, kteří to zkusí (protože to fakt je mnohem snazší, než kdysi na S7) a pak jim něco nebude fungovat.

Jinak já mám pocit, že další bety si budeš muset instalovat stejným způsobem jako tu první a měly by být iterativní. Tzn. beta2 půjde na beta1 atd. Nesmíš nic přeskočit.

Pravda je, že finální Pie se musí umět vypořádat s beta testery, takže asi půjde jak na Oreo tak na poslední betu. Otázka je, jestli v ČR půjde přes OTA ta verze pro betu, když u nás nebyla. No přinejhorším uděláš jednu instalaci přes SmartSwitch nebo Odin s factory resetem

P.S: Mě odrazuje paradoxně i velikost úložiště, zálohovat a pak obnovovat 512GB už není úplně legrace. Škoda, že recovery neumí to, co TWRP, že formátuje jen systémové oblasti a média nechá být... :(

Navigator

Ok , já jen doufám, že se do toho nepustí někdo , kdo si alespoň něco nepřečte , proto jsem psal že tak jak jsem to nahodile já , musí být telefon pro volný trh . Odina jsem použil nedávno na obnovu software na mém starším note 2 , který stále šlape . Samsungu jsem se pár let vyhnul , už u note 8 jsem přemýšlel o návratu ale ta baterie mě odrazovala , to note 9 už je v pohodě i na baterii .
Jinak gesta na androidu 9 jsou návyková , tlačítka už nepoužívám , systém šlape v pohodě , i když pár let zkouším Bety ,neměl jsem problém se systémem jako takovým , on je většinou problém s aplikacemi , které vývojáři nestíhají přepsat pro nový android , tak občas nějaká nefunguje korektně . Jinak note 9 je super stroj , zálohovat tak velké úložiště je možná problém , ale přenosy na USB flash nebo pam. kartu šlapou skvěle , o tom si může třeba Huawei nechat zdát 😀 .

Nevím jak to bylo na 8.1 ,ale videa.v nejvyšší rozlišení jsou omezena.na 5 minut 

Navigator

Právě jsem nahodil betu 2 androidu 9 (cca 550 mb ) , instalace byla složitější , je třeba naformátovat paměťovou kartu v PC na fat 32 , bez formátu telefon v recovery píše chyby , a nelze instalovat . Po zformátování karty v PC není problém s instalací , záplaty jsou prosincové .

First Poster

Super. Kde se Ti podařilo stáhnout betu2?

Autoři s nejvíce přijatými like