Wsparcie

Open search

Notatki na Clear View nie działają (Note9)

First Poster

Witam.

Nie mogę robić notatek przy wyłączonym ekranie i zamkniętej osłonie. Odpala się animacja wyciągania rysika ale zostaje przerwana wyświetlaniem zegara AOD i nic z pisania. Co ciekawe czasami jest to możliwe (przez kilka godzin). Od początku android PIE.

A tak w ogóle to AOD przy zamkniętej osłonie nie działa właściwie, można go uruchomić jedynie przyciskiem zasilania (lub wycięciem spena), tapnięcie ekranu działa jedynie przy otwartym "kejsie".

5 ODPOW. 5
Superuser I
Superuser I

@jaromito, korzystałem z telefonu Note9 i nigdy nie miałem możliwości wprowadzania notatek przy zamkniętej obudowie. Wybudzanie również działało wyłącznie przy otwartej obudowie. Moim zdaniem to normalne zachowanie telefonu podczas używania etui Clear View Cover.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
First Poster

To trochę głupio. Wygodnie się z tej możliwości pisania po Clear View korzystało a to był bug...

Superuser I
Superuser I

@jaromito, szukałem informacji na stronie Samsunga odnośnie możliwości korzystania z rysika przy zamkniętej obudowie, ale niestety nie udało mi się znaleźć. Być może miałeś zwiększoną czułość dotyku i dlatego mogłeś korzystać z rysika przy zamkniętej obudowie. Tak czy inaczej moim zdaniem korzystanie z etui w taki sposób jak opisałeś nie jest możliwe w Note9.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
First Poster

Tzn kwestia przedstawia się tak że po ponownym uruchomieniu telefonu musisz otworzyć i zamknąć pokrywę clear viev  wtedy normalnie piszesz rysikiem z zamknięta obudową  . 

Z każdą kolejną próba, piszesz bezpośrednio po clear View cover od razu po wyciągnięciu rysika. 

Przed momentem sprawdziłem to na swoim n9 z pie i działa za każdym razem  

Superuser I
Superuser I

@ADIKlaw44, dziękuję za informację. W takim razie nie odkryłem tej funkcji przez kilka miesięcy  Tak czy inaczej nigdzie w opisie Note9 czy etui Clear View nie jest napisane, że można korzystać z osłony w ten sposób.

Autorzy z największą liczbą like