Wsparcie

Open search

NOTE 9 brak personalizacji dżwięku wiadomości?

ROZWIĄZANE
Apprentice

Dlaczego nie mogę presonalizować dzwięku wiadomości dla poszczególnych osób w moich kontaktach. Wcześniej korzystałem z NOTE 4 i wszystko działało. To samo tyczy sie dzwięku dzwonka. Po ustawieniu spersonalizowanego dżwięku dla osoby to jeśli ta osoba dzwoniła np. komunikatorem Wassup równeiż był spersonalizowany ten sam dźwięk w NOTE 4, a teraz po przesiadce na NOTE 9 nie działa tak jak w poprzednim ? czy ktoś możę wyjasnić naprawić te problemy ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @alani5

Info o ustawieniach indywidualnego dźwięku powiadomień znajdziesz tutaj:

https://eu.community.samsung.com/bgros26334/board/message?board.id=pl-mobile&message.id=6971#M6971

Zmiana dzwonka dla połączenia przychodzącego odbywa się przez wybranie kolejno:

Kontakty > interesująca Cię osoba > Szczegóły > Edytuj > Pokaż więcej > Dzwonek

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
11 ODPOWIEDZI
Superuser II
Superuser II

Po pierwsze, chciałbym zwrócić uwagę, że ten model ma swój dział.

Po drugie, mamy na forum wyszukiwarkę, która ułatwia poszukiwanie rozwiązań wielu problemnów: 

https://eu.community.samsung.com/t5/forums/searchpage/tab/message?advanced=false&allow_punctuation=f...

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE.

Gdy pomogła w rozwiązaniu zaistniałego problemu

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
Apprentice

Po pierwsze tematu szukałem i nie było tego problemu poruszanego do NOTE 9, po drugie opis podobnej sytuacji w s9 i innych urządzeniach i jego rozwiązanie nie działa dla NOTE 9 !

Superuser II
Superuser II
Aplikacja zewnętrzna nie działa?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE.

Gdy pomogła w rozwiązaniu zaistniałego problemu

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @alani5

Info o ustawieniach indywidualnego dźwięku powiadomień znajdziesz tutaj:

https://eu.community.samsung.com/bgros26334/board/message?board.id=pl-mobile&message.id=6971#M6971

Zmiana dzwonka dla połączenia przychodzącego odbywa się przez wybranie kolejno:

Kontakty > interesująca Cię osoba > Szczegóły > Edytuj > Pokaż więcej > Dzwonek

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

First Poster
Witam
to rozwiązanie nie działa :(
Jest to dla mnie bardzo ważne nie mogę sobie z tym poradzić.
KrzysiekK Moderator
Moderator

@sylwek1220

Zrobiłem jeszcze raz screeny z aplikacji Wiadomości. Tym razem bezpośrednio z Note 9.

Screenshot_20180828-184753_Messages.jpgScreenshot_20180828-184801_Messages.jpgScreenshot_20180828-184807_Messages.jpgScreenshot_20180828-184811_Settings.jpg

W oknie konwersacji wybierasz Menu (3 kropki) > Powiadomienia > Zaznaczasz Niestandardowe i wybierasz ikonkę ustawień > Wskazujesz dźwięk dla kontaktu.

First Poster
super dziala

Cześć @sylwek1220,

Super, że udało się wszystko ustawić.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy.

New Member
Ja tak robiłam kilka razy i nie mam dźwięku tylko wibracje nie mogę ustawic dźwięku 🤔🤔🤔🤔
Autorzy z największą liczbą like