Wsparcie

Open search

Który Serwis wybrać Guard

First Poster

Witam mam pytanie odnosie serwisów mam do wymiany moduł aparatu tylny w moin note9 problem z zoom brzeczenie i falowanie obrazu zastanawiam sie gdzie wysyłac tel tu jest bez platny kurier www.ccsonline.pl i www.ctdi.pl a w tych opłacam przesyłke? co proponujecie.

emb_img_1558592335923_CACHE1000001.png

17 ODPOW. 17
Big Cheese

@Jacek6663, Witaj na forum. Ja osobiście wybrałbym Premium Service Plaza.

Superuser I
Superuser I

@Jacek6663, zgadzam się z użytkownikiem @kamil40013. W punktach serwisowych Samsung Service Plaza często telefony są naprawiane podczas jednej wizyty. Jeżeli masz możliwość podjechać to byłaby to najlepsza opcja. Najlepiej podjechać po uprzednim kontakcie telefonicznym i upewnieniu się, że części są dostępne na miejscu.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
First Poster

A lepiej zadzwonic i upewnic się czy mąją czesci np moduł aparaty ?

First Poster

No nie mam opcji podjechania tylko wysyłka wchodzi w gre i jeszcze jedno Warszawa czy Katowice ?

Superuser I
Superuser I

@Jacek6663, na Twoim miejscu zadzwoniłbym i dopytał. Pamiętaj, ze serwisów typu Service Plaza jest przynajmniej kilka.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Hotshot

@Jacek6663 Również zgadzam się z użytkownikami @kamil40013  i @nismo . Natomiast ze swojej strony mogę jeszcze polecić serwis w Krakowie.

First Poster

A miał juz ktos taki problem o dokładnie o to chodzi https://www.youtube.com/watch?v=6--x4d5xyks

Big Cheese

@Jacek6663, W tym przypadku konieczna będzie wymiana modułu aparatu. Jednak ostatecznej diagnozy dokona serwis.

@Jacek6663  napisał(a):

A miał juz ktos taki problem

Nie przypominam sobie tutaj nikogo z takim problemem. Natomiast na amerykańskiej Społeczności znajdziesz kilka osób z takim samym problemem, np.:

Note 9 Buzzing sound when Zooming Camera

Note 9 - Weird vibrating camera issue when zooming

Note 9 Camera Buzz/Blur

First Poster

Ok to jak juz to tylko Plaza któraś z tych Kraków, Katowice, Warszawa ?

Autorzy z największą liczbą like