Wsparcie

Open search

Konkurs Note10

Explorer

W Members  pojawiła się zapowiedź rozpoczecia konkursu wygraj N10 by go otrzymać należy jak zwykle zrobić zdjęcie w temacie : Pokaż jak czekasz na nagrodę. 

Czy ktoś może się orientuję i może doradzić co dac na to zdjęcie, jaką tematyka i co miałoby na nim być i jak je zrobić by wygrać ten telefon ?

Kompletnie nie mam pojęcia co na tym zdjęciu dac i w jaki sposób je zrobić ?.

3 ODPOW. 3
Superuser I
Superuser I

@N81, przede wszystkim dziękuję za informację o konkursie. Do tej pory jeszcze nie udało mi się wygrać żadnej nagrody w konkursach fotograficznych więc nie jestem pewny czy moje wskazówki okażą się pomocne 

Na pewno zdjęcie musi być oryginalne. Oglądając prace finalistów z poprzednich edycji na pewno liczy się świetny pomysł i wykonanie, dlatego warto zastanowić się nad idealnym ujęciem. Konkurs dopiero się rozpoczyna więc masz sporo czasu na przygotowanie konkursowej pracy. Powodzenia!

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Explorer

Ok. Może jakiś pomysł bo nic mi nie przychodzi do głowy z tym czekaniem na nagrodę , jak mam czekać i co robić,  ale jeszcze to pokazać i to na zdjęciu !!!?.Co  z tym robić ?

Konkurs w aplikacji Samsung Members tam są informacje .

Superuser I
Superuser I

@N81, to jest właśnie najtrudniejsze w tego typu konkursach. Czyli znalezienie sposobu na przedstawienie czynności opisanej w konkursie a następnie uwiecznienie jej na zdjęciu. Wątpię abyś otrzymał konkretne wskazówki dotyczące tego jak ma wyglądać takie zdjęcie. Tak jak wspomniałem w mojej poprzedniej wiadomości konkurs dopiero się rozpoczyna więc masz czas na zastanowienie się nad przygotowaniem zdjęcia.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Autorzy z największą liczbą like