Podpora

Open search

Klávesnice Samsung Neural Beta

VYŘEŠENO
Superuser II
Superuser II

Když zapnu klávesnici Samsung Neural Beta a vytáhnu S Pen, zobrazí se mně režim rozpoznávání textu. To je naprosto super, jenže včera jsem si dělal průběžně poznámky při domlouvání jedné akce a telefon se občas stihl uspat. No a po probuzení už nebyl zobrazel režim rozpoznání textu, ale normální klávesnice. Jde to nějak manuálně přepnout do toho režimu psaní perem?

Screenshot_20181128-132934_Google+.jpg   Screenshot_20181128-132950_Google+.jpg

1 PŘIJATÉ ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
Hotshot

Podívej se do nastavení - Rozšířené funkce - S Pen - Přímé zadávání perem a to dej na Zapnuto. Potom naskočí po najetí S Penem nad textové pole ikonka, která aktivuje psaní perem.

32 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 32
Hotshot

Podívej se do nastavení - Rozšířené funkce - S Pen - Přímé zadávání perem a to dej na Zapnuto. Potom naskočí po najetí S Penem nad textové pole ikonka, která aktivuje psaní perem.

Superuser II
Superuser II

Jo, toho najetí jsem si nevšimnul. Díky

Hotshot

Není zač, ale určitě bys na to přišel sám

Highlighted
Explorer

Jen bych upozornil na to že při použití klávesnice od Googlu (Gboard) to moc nefunguje, plocha pro psaní překryje pole s textem a nejde vidět co psaná zpráva 👎Tudíž klávesnice od Samsungu je daleko lepší volba👍

Hotshot

Gboard navíc zobrazuje světlou navigační lištu i při nastavení tmavého motivu, Samsung klávesnice ji má tmavou. Samsung je prostě lepší

gboard.jpgsamsung.jpg

Explorer

No já mám světlou lištu i u klávesnice Samsung 🤔

Hotshot

Tak v tom bude mít prsty určitě použitý motiv Nebo nastavení té lišty: Barva pozadí - Použít aktuální motiv

Explorer

Moc díky za tip chlapče👍😁 Barva pozadí-aktuální motiv to vyřešilo 👍😁 Vůbec mě tahle alternativa nenapadla a docela mě štvalo že ta lišta není černá 👍

Apprentice

Zdravím,prosím pěkně mě to tam nenabízí aktualní motiv,tak jak dostanu spodní lištu do černé,nabízí mě to tam samé takové vybledlé ošklivé barvy,dík  za informace.Luboš

Autoři s nejvíce přijatými like