Wsparcie

Open search

Jakie szkło do Nota 9

Highlighted
ROZWIĄZANE
Apprentice

Witam Chciałem się poradzić na temat zabezpieczenia mojego Nota 9.Jakie szkło wybrać aby być spokojnym o  wyświetlacz.Etui chciałem wziąść Spigen neo hybrid.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I

@Kristus84, w HardGlass Max Full Glue czarna ramka jest jeszcze szersza niż we FlexibleGlass Edge więc dla mnie ten produkt odpada. Szkła klejone za pomocą UV posiadają twardość 9H. Szkła hybrydowe typu FlexibleGlass posiadają nieco niższą twardość bo 7H więc są bardziej podatne na zarysowania.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
16 ODPOW. 16
Legend

@Kristus84  Czy widziałeś ten temat ?Cover case szkło czy folia jaką ochronę stosujecie

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@Kristus84, koniecznie zerknij do tego wątku, gdzie opisałem kilka produktów do ochrony wyświetlacza w Note9. Zamiast szkła Whitestone Dome Glass możesz wybrać produkt T-MAX. W razie dodatkowych pytań pisz śmiało.

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Apprentice

Wiem już zdążyłem trochę poczytać na ten temat.No wiem że T-max to tańszą wersja Dome glass ale szczerze jak już coś wołał bym aby ktoś to mi zamontował A z tym może  być problem.Nie  wiem chyba etiu z klapką w takim wypadku chyba bardziej wskazane choć nie lubię.Moze ubezpieczenie z Europy za 10 zł miesięcznie do tego.Ciezka sprawa coś wybrać bo wyswietlacz się potłucze to tragedia bo 1000 nowy.Wczesniej Flexible glass na s7 używałem i się super sprawdził na nota nie ma.Jest w 3mk to szkło ale aż 139 kosztuje i też jak mówisz nie jest idealne 

Superuser II
Superuser II

Czy dalsza dyskusja może być prowadzona we właściwym już istniejacym wątku?

Nie widzę potrzeby tworzenia kolejnego o tym samym i robienia zamieszania na forum.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

@Kristus84, jeżeli nie jesteś przekonany do szkła montowanego lampą UV to pozostaje wybrać folię. Na rynku jest dostępnych sporo opcji więc pewnie znajdziesz coś dla siebie. Co do etui to korzystałem w Note9 z Clear View Cover i byłem zadowolony. Teraz posiadam to samo etui dla modelu Galaxy S10+. Jeżeli pojawią się dodatkowe pytania to warto skierować rozmowę do odpowiedniego wątku zgodnie ze wskazówką przekazaną przez @Szewcu72.

Explorer

Od siebie również polecam folię. Zwłaszcza, że trudno znaleźć szkło dla ekranu o zaokrąglonych krawędziach.

https://www.aliexpress.com/item/33025086778.html?spm=a2g0o.cart.0.0.58e33c00lQ9o55&mp=1

Mam tę, z linku powyżej i jest super. Nic nie odstaje na krawędziach, dokładnie przylega. Trzeba trochę poczekać na dostawę, ale warto.

Superuser I
Superuser I

@mrosi, używam szkieł firmy T-MAX oraz Whitestone, które zdają egzamin na zaokrąglonych wyświetlaczach. Więcej informacji o tych produktach znajdziesz w odnośniku, który podałem w jednej z moich poprzednich wiadomości. Przez jakiś czas używałem folii ARC Special Edition z firmy 3mk, która nie odchodziła na bokach, ale mimo wszystko uważam, że szkło jest zdecydowanie lepsze.

Apprentice

No więc na początku zdecydowałem się na Hardglass max full glue od 3mk efekt fajny ale drogo bo 139 zlotych.Skomczylo się rozbiciem szkła w jakieś 24 godziny :p Dalej postawiłem na T-maxa za 70 zl(bez lampy za 50) i też jest dobrze.Obawiałem się o samodzielny montaż ale poszło ok.Szkiełko nie zakrawa czujników jak w 3mk ale jest odpowiednio tańsze.

Explorer

Właśnie dlatego wolę wydać 10 PLN na 4 sztuki folii z Ali. I tak dbam niemiłosiernie wręcz o telefony, więc folia w zupełnosci wystarczy. Fakt, w opisie aukcji Ali nie ma instrukcji aplikacji folii na telefon. Ergo, zmarnowałem 3 z 4 zakupionych egzemplarzy. Ostatni, będący rezultatem poprzednich prób i błędów, położyłem juz idealnie. Nie ma nawet najmniejszego pęcherzyka. Ta folia jest genialna. Kompletnie niewidoczna, nie palcuje się i dodatkowo powoduje, że palce nie ślizgają się tak po telefonie, nie powodując przy tym zbyt dużego oporu. Kupiłem juz kilka kolejnych egzemplarzy, na zapas...

Autorzy z największą liczbą like