Wsparcie

Open search

Jak sprawdzić kod produktu?

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, tak. Edycja nic nie daje. Dopiero stworzenie nowego rekordu załatwia sprawę. Wygląda na jakiś błąd związany z edycją istniejących urządzeń. Tak czy inaczej w końcu udało się dodać telefon z poprawnymi danymi.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

Ta nie dokończona rejestracja, będzie zawsze. To dane przesłane przez Samsung Members. Bug występuje od dawna.  Już dawno to zgłaszałem, ale coś nie mogą sobie z tym poradzić. Co ciekawe na 7 urządzeń, bo resztę usunąłem, tylko dla 2 zaczytało grafiki.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, rejestracji nie można dokończyć wyłącznie dla urządzeń przesłanych z Samsung Members. Można dokończyć rejestrację, ale tylko dla nowo dodanych urządzeń. W ten sposób dodałem Note9 i wszystko jest w porządku. Co do grafik to u mnie na dwa urządzenia nie ma ani jednej.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

@nismo a co ja napisałem? Że ta niedokończona to z SM. Co Wy, piliście dzisiaj, czy jak? 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, za szybko przeczytałem Twoją poprzednią wiadomość i zrozumiałem, że w każdym przypadku będzie niedokończona rejestracja 

Autorzy z największą liczbą like