Wsparcie

Open search

Jak sprawdzić kod produktu?

Hotshot 

Najlepiej skontaktować ze wsparciem Samsunga i tam wyjaśnić sprawę z kodem produktu. Po numerze IMEI także powinni mieć możliwość sprawdzenia oryginalnego kodu produktu. Bo faktycznie przy zmianie oprogramowania zmienia się też kod produktu tak jak w twoim przypadku.

@nismoJa znów pierwszy raz słyszę o rejestracji na tej stronie z pierwszego posta

Czy warto rejestrować telefon w CyberSerwisie, to nie wiem. Mam tam zarejestrowanych kilka urządzeń i jedyne, co idzie tam zrobić, to zgłosić naprawę sprzętu. Co ciekawe naprawa odbywa się w formie wizyty domowej. Tak sugerowałby formularz, który trzeba wypełnić.

domowej.JPG

W CyberSerwisie udało mi się też znaleźć błąd, bo monitor, który posiadam powinien mieć 2 lata gwarancji, a po zarejestrowaniu mna stronie wychodzi, że są 3 lata.

Mastermind

@nismoA jaki masz model telefonu w aplikacji  Samsung Mambers-moje produkty-telefon ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@kamil40013, w ostateczności zgłoszę się do serwisu, zgodnie z tym co napisałeś. Podejrzewam, że trzeba podać kod, który był w momencie zakupu więc na 99% będzie to ten, który wskazałem w poprzednich wiadomościach. Co do CyberSerwisu to przejrzę stronę w wolnym czasie.

@vdsl2, w aplikacji Samsung Members numer modelu to SM-N960F/DS.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Mastermind

Według aplikacji "Phone INFO" pokazuje mi w CSC SM2A600FZDNTPL 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, to teraz sprawdź czy na stronie rejestracji produktu jest dostępny taki numer. Jeżeli tak to sprawa załatwiona.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Mastermind

Łyka ale i tak mi się pokazuje jak podałem wcześniej "SM-A600FN/DS"

Superuser I
Superuser I

Dalej jest widoczny komunikat o niedokończonej rejestracji?

Mastermind

Tak pozostaje, co można jeszcze wprowadzić jak data zakupu i miejsce.

Superuser I
Superuser I

Wprowadziłem wszystkie dane i zapisałem. Niestety, tak jak u Ciebie, komunikat o niedokończonej rejestracji występuje w dalszym ciągu. Kod produktu również wrócił do pierwotnego.

N960.png

Postanowiłem zarejestrować telefon jako zupełnie nowe urządzenie i się udało. Poniżej zrzut z systemu.

N960-rejestracja.png

Teraz pewnie można spokojnie usunąć pierwszy produkt, którego rejestracji nie można dokończyć.

Mastermind

Czyli edycja nic nie daje i trzeba na nowo wprowadzać urządzenie więc musi byś jakiś bug.

Autorzy z największą liczbą like