Podpora

Open search

Jak jsem byl na Galaxy Unpack Livestream (9. 8. 2018)

Highlighted

Rád bych se s Vámi podělil, jak probíhala včerejší (9. 8. 2018) Galaxy Unpack Livestream v Praze. Při příchodu jsme se registrovali a dostali jsme vstupenku do kinosálu. V samotném kinosále byla ještě další registrace, kde jsme dostali pásku na ruku i malý dárek. Zhruba 10 minut před začátkem přenosu nám moderátor sdělil informace jak bude vše probíhat a že po skončení přenosu jsou kromě rautu připravená zařízení k vyzkoušení a vše jsme mohli ještě probrat s odborníky od Samsungu.

Samotný livestream proběhl v 17.00 a byly zde představeny 4 nové produkty (Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy Watch, Galaxy Home, Wireless Charger Duo).

Po Livestreamu jsme šli o patro výše a zde již byla řada Galaxy Note 9 a Galaxy Watch ale i tablety k samotnému vyzkoušení. Musím říci, že mě obzvláště potěšily Galaxy Watch, které budou k dostání konečně s e-sim a půjde s nimi také běžně volat. Takže jak jsem zde psal dříve komentář, že bych velmi přivítal tyto hodinky, tak již konečně budou dostupné a pokud budete chtít jít například běhat jako já a nebudete s sebou chtít tahat mobil, stáčí Vám jen tyto hodinky z kterých v případě potřeby můžete klidně volat a být připojeni k internetu (samozřejmě bude stejné číslo jako na telefonu).

Akce se mi líbila a chtěl bych poděkovat organizátorům za skvělou organizaci a budu se těšit někdy příště na podobnou akci.

1.jpgPřed zahájením livestreamu2.jpg3.jpg4.jpgGalaxy Watch5.jpgGalaxy Home6upr.jpgGalaxy Note 9 Special Edition7a.jpg8.jpg8a.jpg9a.jpg10upr.jpg11upr.jpg

N 3210 > 3310 > SE T610 > N 9210 > SE P900 > MDA VARIO > iPhone 2G > 3G > HTC Desire HD > Galaxy S3 > S4 > S6 Edge > S7 > S9
2 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ
Apprentice

Skvělé, díky moc za průběh akce. Pevně věřím, že to nebyla pouze první a poslední akce tohoto typu a že i v příštím roce bude něco podobné při představení Galaxy S10

First Poster

Zdravím, E sim podporují i gear s3 frontier, bohužel však v ČR E sim nepodporují operátoři😢

Autoři s nejvíce přijatými like