Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Ismerd meg az új szupererős Galaxy Note9-et! Kérdezd a termékmenedzsert!

(Témakör létrehozásának dátuma: 13-08-2018 09:55 AM)
6337 Megtekintések
AdamM
Voyager
Beállítások

Hogy tetszik az új csúcsmobilunk? Minket érdekel a véleményed!

Ha szeretnéd másokkal is megosztani, hogy mit gondolsz az új Galaxy-ról, itt lehetőséged van rá.
Mi több, ha további exkluzív információkat szeretnél megtudni a készülékről, 2018. augusztus 13. és 2018. augusztus 24. között a Samsung Magyarország mobil termékmenedzserei válaszolnak az itt érkező kérdésekre.

Csatlakozz Te is a beszélgetéshez!

12 Válaszok
P3t1
First Poster
Beállítások

Üdv,

Nekem olyan kérdésem lenne ,hogy az új SPen hány mAh-s és egy átlag telefon feltöltés alatt ha nem használjuk az alatt az 1-2 nap alatt az SPent akkor mennyit fogyaszt az aksibol. Tehát a Note8-hoz képest az a plusz 700mAh aksi mind a tollra és a nagyobb kijelzőre megy el vagy növeli a készenléti vagy akár a képernyő időt is? Egyszerűsítve a toll sokat fogyaszt ha nem használjuk? 

SzabóKároly
First Poster
Beállítások

Van egy note 8 készülékem amivel nem volt bajom bírta a vizet ahogy elvártam se mély viz,se folyó víz sima normál medence.  Nekiállt gyorsan merülni szervíz cserélt aksit meg alaplapot,és a legelső kis víztől másodpercek alatt beázott. Note9 ha beázik az is önköltséges ha nincs biztosítás? Ilyenkor nem lehet hogy a szervíz rosszúl rakta össze? Szerintem biztos.

AdamSzabo
Voyager
Beállítások

Egyfelől nagyon tetszik, hogy a Note sorozat ezen tagja mekkora előrelépést tett az S Pen-t illetően. Már egészen jól kihasználja a telefonnál még mobilisabb toll által magában rejtett lehetőségeket ,és lassan teljes értékű távirányítóvá válik. Tervben van-e, hogy a későbbiekben szoftverfrissítéssel még tovább bővítsék az S Pen funkcióit?

Másfelől az ujjlenyomatolvasó az előző szérián elég nehezen elérhető helyen volt, ez most sokkal ergonómikusabban kezelhető, ami egy ekkora telefonnál fontos szerintem. Mi az oka, hogy ennyire szögletes és lapos lett az érzékelő, szimplán design elem? Nekem személy szerint a kerek vagy a négyzet alakú kényelmesebb, mint a téglalap.

A processzor hűtése viszont elég érdekesnek tűnik számomra. Azt lehet tudni, hogy ez a Water Carbon Cooling igazából mit is takar, és miért ezt alkalmazták a normál passzív hűtés helyett?

0 tetszik
AkosR
Samsung Product Manager
Beállítások
Szia,

A készüléket természetesen a bejelentés előtt többen is használtuk tartós tesztelve azt, az üzemidőre sem volt panasz :winking-face:

A toll akkumulátor fogyasztása a bluetooth low energy szabványnak köszönhetően nem/alig észlelhető.
Amennyiben azt a készülékben tartod és nem használod, nem is kimutatható a fogyasztása.

Remélem hamarost te is a Note9-esek táborát erősíted:
Ákos.

0 tetszik
AkosR
Samsung Product Manager
Beállítások
Kedves Károly,

A szervizekben végzett javítások után minden készülék egy légtartásos vízállósági teszten megy keresztül.
(egy ritkább közeggel való légtartási tesztből tudjuk ellenőrizni hogy a készülék a gyári elvárásoknak megfelelő vízállósággal hagyja el a javítás helyszínét :winking-face:
- speciális gumi présformák használata a visszaragasztás során
- precíziósan kivágott/gyártott hátlapragasztó matricák
- nyomaték kalibrált préselési eljárás

fun fact: ezen ellenőrzést a készülékben lévő barometriális szenzorral végezzük :smiling-face:

A beázást a legtöbb esetben a következők okozhatják, ezekre érdemes odafigyelni:
- megfelelően visszanyomott SIM tálca
- nagynyomású vízsugár (pl.: akár a csapból kifolyó víz is meghaladhatja a megengedett statikus nyomásértéket)

Amennyiben úgy érzi nem megfelelő szervizszolgáltatásban volt része keresse bátran ügyfélszolgálatunkat :smiling-face:
- mindazonáltal biztosítom, hogy szigorú elvárásoknak feleltetjük meg a teljes javítási folyamatot -

Ákos.
0 tetszik
AkosR
Samsung Product Manager
Beállítások
Szia Ádám,

Természetesen az S-Pen funkciójinak további bővítése végett a közeljövőben elérhetővé válik a hozzá tartozó SDK környezet, így a fejlesztők saját applikációikban is implementálhatják az új Bluetooth-os S-Pen funkcióit.

Az ujjlenyomatolvasó az S9-ben már meglévő fejletebb szenzorral bővült (ujjlenyomat regisztrálása mindössze az ujj végigsimításával pillanatok alatt, nincs többé "szenzortipitapi" hogy meglegyen a 100% regisztrálás :winking-face:
A vízszintes kialakítás a kamera modulok által meghatározott szimetriát is hivatott erősíteni.

A processzor hűtésével nagyon jó helyen tapogatozól, ez az egyik alulértékelt de egyben legfontosabb upgrade is:
- a készülékek jelenlegi technikai fejlettségű (RAM, CPU) integrált alkatrészeinek működése során keletkező hőt valamilyen módon el kell vezetni, a jelenlegi formai kialakításoknak ez az egyik legnagyobb kihívása
- a hőelvezető elemek felülete drasztikusan megnövekedett, a közegek hővezetési tényezője pedig jobb lett mint valaha
-> a hő oda áramlik ahol a leggyorsabban és legeffektívebben elvezetésre kerülhet, ezzel garantálva a mindig optimális teljesítményt :smiling-face:

Amennyiben a forradalmi újítások és a -teljesítmény nyomában vagy, keresve se találhatsz jobb készüléket.
a Note9 8GB RAM-al és 512 GB belső tárhellyel rendelkező model minden bizonnyal mosolyt csalna az arcodra :winking-face:
0 tetszik
markfarkas94
First Poster
Beállítások

Szia!! Az elorendelt 512GB-os valtozatot mikor lehet atvenni?

Koszi :smiling-face:

0 tetszik
AkosR
Samsung Product Manager
Beállítások

Szia Márk,

Az 512 GB-os előrendelt készülékeket a 128 GB-osokhoz hasonlóan mától lehet átvenni :winking-face:

Üdv a Note9 klubban!
Ákos.

0 tetszik
AtaHun
First Poster
Beállítások

Üdv!
Én a mai napig nem kaptam meg aug. 19.-én Telekom-nál megrendelt 512Gb -os Note 9-em. 😞
(De kb sehol nem lehet jelenleg kapni.)

0 tetszik