Wsparcie

Open search

Gesty pełnoekranowe nie zawsze działają poprawnie w Android Pie

Helping Hand
Z pewnością tak będzie 😏
Superuser I
Superuser I

@kamil40013, jest spora szansa, że przywracanie ustawień fabrycznych usunie ten błąd, ale po pierwsze nie mam ostatnio zbyt wiele czasu na wgrywanie wszystkiego od początku a po drugie ten problem nie jest aż tak uciążliwy. Poczekam spokojnie na kolejne aktualizacje.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser I
Superuser I

Zauważyłem, że w telefonie S10+ opisywany błąd nie występuje. Ponadto jeżeli mamy włączone podpowiedzi gestów to dolny pasek wypełnia się kolorem w trakcie przytrzymawania palca na ekranie, dzięki czemu wiadomo ile czasu przytrzymać palec żeby aktywować Asystenta. Wykonanie gestu powrotu do ekranu startowego działa za pierwszym razem.

Animacja-gestu-podpwowiedzi.jpgPasek wypełnia się stopniowo szarym kolorem

Wygląda na to, że przez przypadek odkryłem kolejną nowość w One UI 1.1 ponieważ w starszych telefonach z One UI 1.0 nie widziałem tej animacji paska podpowiedzi

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Big Cheese

@nismo  Myślisz że jest szansa na One UI 1.1 dla starszych modeli?

Superuser I
Superuser I

@PrzemekM, poprzednia nakładka Samsung Experience była aktualizowana tylko przy okazji dużych aktualizacji systemu więc jeżeli Samsung zachowa dotychczasową politykę aktualizacji nakładki to starsze modele otrzymają nowszą wersję One UI dopiero wraz z aktualizacją Android Q.

Autorzy z największą liczbą like