Wsparcie

Open search

Gesty pełnoekranowe nie zawsze działają poprawnie w Android Pie

Highlighted
Helping Hand

Ja dopiero sprawdziłam teraz aczkolwiek używam czasami asystenta i gesty ekranowe działają bez przycięć i cały czas tak było.

Superuser I
Superuser I

@Alicja70, na Note9 występuje problem z zamknięciem Asystenta za pomocą gestu powrotu do ekranu startowego. Dopiero drugie z rzędu wykonanie gestu powrotu zamyka Asystenta.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Helping Hand
U mnie nie ma takiego problemu..😊
Superuser I
Superuser I

@Alicja70, zerknij na film, który zamieścił @kamil40013 w tej wiadomości. Po przełączeniu na gesty pełnoekranowe pojawia się opisywany w tym wątku problem.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Helping Hand
Nie ma u mnie z tym problemu żadnego. Nie mam takich aytuacji
Superuser I
Superuser I

@Alicja70, rozumiem. Dziękuję za potwierdzenie. Widocznie nie u wszystkich występuje ten problem 

Helping Hand

@nismo Owszem jest taka opcja. Pasjonuje się tymi tematami i każdy tel. który trafia w moje ręce jest zawsze sprawdzany z każdej strony. Jak coś to pytaj. Będę wiedziała to pomogę bardzo chętnie..😊

Big Cheese

@nismo  Na Note 8 również nie zauważam takiego problemu.

Superuser I
Superuser I

@PrzemekM, dziękuję za potwierdzenie. Wygląda na to, że problem dotyczy wyłącznie niektórych modeli S9/S9+ oraz Note9.

Superuser I
Superuser I

Czyli podobna sytuacja jak z błędem z animacją, który nie występował u wszystkich.

Zobaczymy czy poprawią, to w kolejnej aktualizacji.

Autorzy z największą liczbą like