Wsparcie

Open search

Gesty pełnoekranowe nie zawsze działają poprawnie w Android Pie

Superuser I
Superuser I

@kamil40013, tak, sprawdzałem. Zapomniałem o tym wspomnieć. W przeglądarce Samsung Internet jest dokładnie tak samo. Wysłałem już zgłoszenie w Samsung Members 

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Superuser I
Superuser I

Dzisiaj otrzymałem odpowiedź w aplikacji Samsung Members, że opisywany błąd zostanie usunięty w kolejnej aktualizacji oprogramowania urządzenia. Czekamy zatem na aktualizację 

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Big Cheese

Ja otrzymałem odpowiedź, że "zgłoszenie zostało przekazane do dalszej analizy technicznej".

@nismo, Pewnie przez te wszystkie bugi, które zgłosiliśmy, tak opóźniają wydanie kolejnej aktualizacji

Highlighted
Superuser I
Superuser I

@kamil40013, informację o przekazaniu do dalszej analizy otrzymałem w dniu wysłania zgłoszenia. Co do opóźniania to lepiej trochę zaczekać i otrzymać bardziej dopracowany system 

Big Cheese

Niestety aktualizacja CSB3 dla S9 nic nie zmieniła w tej kwestii. W dalszym ciągu trzeba dwa razy wykonać gest powrotu do ekranu głównego.

Superuser I
Superuser I

@kamil40013, dziękuję za informację. Podejrzewam, że podobnie będzie w kolejnej aktualizacji dla Note9. Dam znać jak tylko pojawi się nowe oprogramowanie.

Superuser II
Superuser II

Podejrzewam, że takie zachowanie jest czymś spowodowane. I nie jest to żaden błąd.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, bardzo możliwe, że masz rację. Wgrałem kolejną aktualizację 2CSB3 i w dalszym ciągu trzeba podwójnie wykonać gest powrotu do ekranu startowego. Z drugiej jednak strony dział techniczny potwierdził, że problem zostanie usunięty 

Big Cheese

@nismo, Sprawdziłem ten błąd na S8 po aktualizacji do Andorid Pie i tam on nie występuje:

ezgif-4-41923e5d9a90.gif

Więc musimy czekać na kolejną aktualiazację do S9/Note9, która powinna rozwiązać ten problem.

Superuser I
Superuser I

@kamil40013, dziękuję za informację. Czyli wygląda jednak na to, że to błąd w modelach S9/S9+ oraz Note9. Tak jak napisałeś musimy czekać na kolejną aktualizację.

Autorzy z największą liczbą like