Podpora

Open search

Galaxy Note9 vs. Galaxy Note8: Který preferujete vy?

RomaniuS Moderator
Moderator

Zajímali by Vás konkrétní rozdíly mezi novým Galaxy Note9 a jeho předchůdcem? Zde je stručné srovnání.

1.PNG

2.PNG

3.PNG

4.PNG

5.PNG

6.PNG

Jakou změnu oceňujete nejvíce? A pokud jste již majitelem Note8, plánujete přejít na Note9?

7 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ
Highlighted
Superuser
Superuser

Tak myslím, že jediný důvod pro kopui Note 8 by mohla být aktuální cena. Ale pokud se budeme pohybovat v oficiální prodejní síti (a to budeme, protože opravdu já třeba nemíním podporovat často pochybné přeprodejce kdovíkde z EU) tak je tam celkem srandovní cenový rozdíl,ještě snížený o cashback. No a Note9 je sice jen evoluce, ale velice příjemná. Větší baterie, lepší foťák, pero s bluetooth... není vlastně co řešit.

First Poster
Měl jsem Note8 a teď mám Note9, takže jasná odpověď...
First Poster

Jsme na tom stejně z Note 8 na Note 9.

Baterie je opravdu znát, celý den bez problému u N8 jsem musel odpoledne baterii oživit.No a příjemná je i změna stereo reproduktorů, zvuk i hlasitost je super.Jo a S-pen jako spoušť fotoaparát je taky fajn. Prostě příjemná evoluce.

First Poster
Měl jsme Note8 teď Note9 a opravdu baterie je úžasná. Velice jsem spokojený i s foťákem
Superuser
Superuser

Nikdy jsem neměl velký telefon, ale lákal by mě právě Note9. Když jsem viděl přímý přenos z představení a ty možnosti co nabízí nyní S Pen, tak jsem žasnul. Třeba se taky dočkám.

First Poster
Pro mě jednoznačně Note9 mám hodně a jsem velmi spokojen
Apprentice

Měl jsem Note 8 a nyní vlastním Note 9. Větší baterie je určitě poznat, u fotoaparátu jsem při denním focení nenašel nějaké extra rozdíly - při zhoršených světelných podmínkách jsou vidět malé rozdíly hlavně u Note 8, a to díky tomu, že nemá variabilní clonu se světelností F1,5. U fotografií Note 8 jde vidět také trošku více šumu.

U videí už jde vidět větší rozdíl - stabilizace obrazu je u Galaxy Note 8 ještě taková řekl bych ''neohrabaná''.  Každopádně Note 9 udělala krok dopředu a jde to poznat. 

Kdybych byl chudý student, asi by se nevyplatilo přecházet z Note 8 na devítku ale pokud jste stejní blázni jako já a chcete mít to nejlepší, Note 9 je jasná volba

Autoři s nejvíce přijatými like