Podpora

Open search

Galaxy Note 9 - Android Pie

First Poster

Jen cez telefon tak skusim cez pc doufam ze to pude

First Poster
Cez mobil som to skusal aktualizovat cez pc nevirm ako sa to robi kedze smart switch mi ukazuje len prechod s ineho tel na note
Superuser I
Superuser I

Smart Switch je i ve verzi pro instalaci pro PC, kromě zálohy telefonu umožnuje mj. právě i aktualizaci FW telefonu. 

https://www.samsung.com/us/support/owners/app/smart-switch.devicetype-mobile/

First Poster
Dakujem pekne akurat som si to stiahol pripojil telefon a stale nic nevybehla mi koznost aktualizace
Superuser I
Superuser I

Jaké máte zkušenosti s výdrží baterie po aktualizaci? Dělal jsem tovární nastavení bez obnovení ze zálohy, vše nastavil, tak jak dřív a musím se přiznat, že se mi zdá, že jsem na tom hůř než dříve. Rozhodně se nedostavila opěvovaná rapidně lepší výdrž, o které jsem před aktualizací čítal na zahraničních fórech. Používání telefonu je velice individuální, takže nečekám žádná směrodatná čísla, spíše  zhodnocení, zda je výdrž lepší, horší, příp. neznatelná změna

Pathfinder

Sot už nesleduji , ale zdá se mě ze dříve vydržel o něco dýl , ale od rána do vecera me vydrží 

Superuser I
Superuser I

Žádná zásadní změna. Ono je to stejně něco za něco, já jsem přece jen pokročilejší uživatel, takže si hodně věcí přenastavuju a pokud Pie optimalizuje výdrž tak, že třeba uspává aplikace a ty pak nedostávají notifikace, tak mu to stejně přenastavím (až přijdu na to, jak) takže ve výsledku nějakou lepší výdrž ani nečekám. Ale horší také není.

First Poster
Ja nevim jak to delate ale ja stale nemam android9 skusal som aj cez pc aktualizovat astale nic mam galaxy note9
Superuser I
Superuser I

A opravdu máš volnou CZ distribuci a v telefonu českou simku? Někde se uvádí, že může pomoci mymazání mezipaměti u systémové aplikace Aktualizace softwaru, její vynucené zastavení a restart telefonu. Moc šancí tomu nedávám, ale zkusit můžeš, stejně tak udělat wipe cache telefonu.

Superuser I
Superuser I

Jaký máš přesně telefon a kde byl kupovaný? Volný prodej, operátor, šedivka (EU distribuce)?

Autoři s nejvíce přijatými like