Podpora

Open search

Galaxy Note 9 - Android Pie

Navigator

Tady existuje jednoduchá varianta, že si nahraješ sám znovu celý android přes Odin. Nicméně se obávám, že data z telefonu stucklém na bootloaderu nedostaneš, takže o vše přijdeš. Můžeš být rád, že sis udělat aspoň tu zálohu přes SmartSwitch.

Napiš mi zprávu, jeslti potřebuješ pomoc nahrát  Android znovu. Asi by tady tyhle postupy být neměli. Přece jenom si tím může amatér zablokovat telefon nadobro a může ho pak vyhodit.

N 3310 > 3410 > SE W880i > Galaxy S2 > S3 > S4 > A5 > S7 Edge > S9+ > Note9
Voyager

Do recovery se dostaneš ?

Superuser II
Superuser II

Ahoj, že máš zálohu,j e super. Lepší než přes Smart Switch neexistuje, teda ne bez rootu.

Ostatně, asi bys nechtěl obnovit telefon do stavu, který je vadný...

Vypni úplně telefon, pak stiskni postupně tlačítko Bixby, hlasitost nahoru a vypínač. Měla by naběhnout recovery. Je to jednoduché textové menu, ve kterém se pohybuješ pomocí ovládání hlasitosti. Potvrzuješ vypínačem.

Najdi položku Wipe data / factory reset a potvrď.

POZOR!!! Po takovéto akci musíš pak zadat jméno a heslo ke Google účtu!!!

Jde o to, že něco popletlo telefon a on není teď schopný nastartovat. Nějaká kombinace nastavení nebo aplikací, těžko říct. Tohle je ekvivalentní obnovení továrního nastavení, akorát je to natvrdo, proto to pak bude chtít to heslo.

Pokud ho neznáš, obrať se na servis.

Apprentice

Po stisku postupně tlačítko Bixby, hlasitost nahoru a vypínač, by naběhnout recovery (ale to se nestne protože to zamrzne na stále problikávajícím logu SAMSUNG) protože i když dioda svítí fialově tak se tam do Recovery nedostanu.

Explorer

Na 8' jsem měl skvělé černo-oranžové téma, na 9' samozřejmě nechodilo korektně. Neví někdo nějaký zdroj na témata? Na Samsung themes toho moc není 👎

Voyager
Stiskni tlačítko bixby a hlasitost na horu , potom zapínací tlačítko a drž
Superuser I
Superuser I

Jednou ze zásadních novinek v novém One UI je ovládání pomocí gest místo dosavadních tlačítek. Po prvotním vyzkoušení jsem k tomuto způsobu byl docela skeptický. Včera hned ráno jsem nicméně tuhle metodu nastavil a používal ji celý den. Už večer jsem skryl tipy pro gesta a musím uznat, že tohle ovládání, bez rušivých tlačítek a neustálého vysunování lišty, je velice intuitivní a člověk si na něho rychle zvykne, tohle se mi opravdu líbí.

Superuser II
Superuser II

Tak je tu ještě možnost flash plného firmware a použít soubor CSC (ne HOME_CSC), to by mělo telefon smazat. Jenže to už je dost harakiri a asi bych raději volal servis, pokud máš českou distribuci a fakt se to stalo samo po update.

First Poster

Mna by zaujimalo kedy pride aktualizace mne ...kedze mam samsung galaxy note 9 cz distribuce a mne stale aktualizace neprisla

Voyager
Zkoušel si vyvolat aktualizaci v telefonu , v nastavení . Nebo v PC přes porgram Smart switch ?
Autoři s nejvíce přijatými like