Podpora

Open search

Galaxy Note 9 - Android Pie

Superuser I
Superuser I

Mně to taky nevadí, ale nechápu, proč S9 tohle má a Note 9 ne.

Highlighted
Superuser I
Superuser I

To mě přijde také zvláštní, já jsem totiž zrovna včera dostal aktualizaci na S9 a tam právě jako novinka ten noční režim s možností zapnutí od soumraku do úsvitu již jde. To samé jsem předpokládal že budete mít automaticky na Note 9....

First Poster

Po aktualizaci se mi nemůže nikdo dovolat. Všem kdo mi volá to píše obsazeno. U mě telefon nezvoni ani nepíše zpravu neprijaty hovor.

Superuser I
Superuser I

A co zkusit obnovit všechna nastavení, všechna síťová nastavení a nakonec továrko? Pokud telefon fungoval dřív bez problémů, tak to bude snad nějaká SW záležitost.

Navigator

Pokud někdo používá k nahrávání hovorů acr , je potřeba aktualizovat z Galaxy obchodu , pak se opět ukazují čidla u hovorů 

Navigator

Pokud někdo používá k nahrávání hovorů acr , je potřeba aktualizovat z Galaxy obchodu , pak se opět ukazují čísla u hovorů 

First Poster

Rozumím tomu dobře, že pokud budu mít naistalovaný ACR z Galaxy obchodu, tak funguje bez problému na Androjdu 9? Používám note9.

Superuser I
Superuser I

@Fanda89ne. Jde o to, že Google udělal dvě nezávislé změny:

• v Play zakázal aplikace, které přistupují ke kontaktům (resp. to hodně omezil). Takže verze z Play neukazuje u hovorů jména, ale jen čísla. Toto vyřeší aspoň teď instalace z Galaxy Store, al enikdo nezaručí, že vývojář tam časem nenahraje stejnou verzi, jako je na Play
  • v Android Pie zrušil API pro nahrávání hovorů, takže všechny apliakce pro nahrávání hovorů dnes bez rootu mohou nahrávat max. z mikrofonu. To je hodně nekvalitní, nenahrává z bluetooth apod. Ale aspoň něco. Na Note9 to je hodně tiché, na S10 z nějakého mně neznámého důvodu to je poměrně použitelné. Tady je jedno, odkud tu aplikaci naistaluješ, chovají se stejně.

Takže shrnuto: nahrávat budeš tak jako tak jen z mikrofonu, verze z Galaxy Store ti aspoň prozatím ukáže i jména, nejen čísla.

Navigator

Právě jsem instaloval aktualizaci , dubnove záplaty

Autoři s nejvíce přijatými like