Podpora

Open search

Galaxy Note 9 - Android Pie

Apprentice

prosím tě,mužu se zeptat,ty gesta,skryl jsem i ty 3 čarky dole na displeji,myslíš že to je dobře,mužu prosím vědět jak to máš ty,docela se mě to takhle líbí když  to tak mám ,mužu znát tvuj názor,dík.Luboš

Superuser I
Superuser I

Tohle je opravdu individuální. Mám to také na gesta bez nápovědy. Líbí se mi, když je na displeji co nejvíce obsahu bez ovládacích prvků.

Pathfinder

I já mám schovanou nápovědu u navigační lišty , už dlouho používám gesta , a už jsem si asi zvyknul na ovládání , za mě super . Ještě jsem si udělal radost a koupil Galaxy watch 😁😁😁

First Poster

Ahoj všem. Po aktualizaci hlásím, že nelze vytvořit hotspot s 5GHZ frekvencí. Lze vytvořit pouze 2,4 GHZ hotspot nebo to nefunguje jen mně?

Highlighted
First Poster

Noční režim lze nastavit automaticky podle časového pásma. To znamená, že večer se automaticky sám nastaví a před den vypne. Musíš nastavit přes vývojářské možnosti.

Superuser I
Superuser I

@starCZ zkoušel jsem ten hotspot a mně to taky nejde. Změna nočního režimu v nastaveních pro vývojáře je známá věc, ale na S9 už se dá po poslední aktualizaci zadat ručně časový plán, proto jsem tohle čekal u i Note9, přišla aktualizace se záplatami z února, ale tahle funkce zatím nebyla přidána.

Superuser I
Superuser I

Nová aktualizace, skvělá podpora Samsungu!Software update.jpg

Pathfinder

Rano jsem to zkoušel a nic sakra 😉

Superuser I
Superuser I

A noční režim podle plánu pořád nic.

Pathfinder
To třeba mě nevadí , používám stále noční 😁
Autoři s nejvíce přijatými like