Podpora

Open search

Galaxy Note 9 - Android Pie

First Poster
Kupoval som ho v cz tmobike za hotove bez pausalu a mam tmbolie simku
Superuser I
Superuser I

Tak to bude ono, je to brandovaný telefon, pro ty vycházejí aktualizace FW v rozdílném časovém období než pro telefony z volného prodeje. Na tvoji TMZ verzi ještě Pie není.

Highlighted
Navigator
Školácká chyba , třeba ho měl levnější 😁
First Poster
Diky pekne uz v nikdy telefoncez kokotov ... oni mi tvrdili ze to nieje brandovane
Navigator

Já u operátorů nekupuji , stejně už nenabízí slevy . 

First Poster
Taky mám telefon od T-mobile a jediná možnost je nahrát verzi XEZ pro ČR přes ODIN. To jsem udělal i já a je to bez problémů, pokud dáš i HOME CSC, tak se se ani nesmažou data.
Superuser I
Superuser I

No já nevím, pokud dáš HOME_CSC tak se CSC přece nezmění. Navíc už bych to asi nedělal, nemusí jít pak zpět originálů v případě problémů a pak pohoříš s reklamací.

Apprentice

Prosím tě kde najdu že po zvednuti telefonu mám zamčenou obrazovku,mě to hned skočí na domovskou obrazovku,a to nechci,dík

Superuser I
Superuser I

Biometrika a zabezpečení - Inteligentní skenování - Zůstat na Zamykací obrazovce

Superuser I
Superuser I

V Německu právě roluje OTA aktualizace na Note 9, záplaty stále leden, velikost cca 130MB, jedná se o opravu chyb, nic konkrétního. Takže pro všechny nespokojené dobrá zpráva, Samsung problémy řeší a dostatečně rychle. 

Autoři s nejvíce přijatými like