Podpora

Open search

Galaxy Note 9 - Android Pie

Explorer

Jj, když se to objevilo pred dvema mesici u S9, také mě to nastavalo, tak jsem si lebedil, ze aspon u Note 9 to zustalo po starem a ejhle, taky na nej doslo..

Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note8
Samsung Galaxy Note9
Explorer

Přiznám se že toho nastavení a různých vychytávek je u NOTE 9 tolik, že se v tom občas trochu ztrácím😁😁😁

Navigator

@PetrV 

zkousel si zmenu te Galerie? Resi se to uz 2 mesice vsude na netu, ze odstranili Photo Editor Pro a presunuli se funkce primo do Galerie, ale v Galerii nic neni? Jsou tam jen nektere moznosti uprav, ktere tam byly vzdycky.... Neni tam treba odstraneni cervenych oci a dalsi upravy, co Editor mel. Samsung se k tomu opet nevyjadril nikde nebo jsem to aspon nenasel, proc to zase tak do**bal..

Navigator

Sorry já foto neupravuji , a už vůbec v telefonu . Pokud klikneš na tužku dostaneš se do úprav , pak se dá ještě kliknout na tři tečky vpravo na hoře , a jsou tam další úpravy 

Explorer

Upravovat fotky v telefonu a na displeji telefonu je nesmysl, nicméně, to co tam je, nabízí dost pokročilé úpravy a bohatě stačí.

Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note8
Samsung Galaxy Note9
Apprentice
Pomocné menu se pak dá zavřít přetažením nahoru, ale nevím, jestli se třeba po nějaké době znovu neotevře.
Highlighted
Apprentice

Pomocné menu se dá zavřít přetažením nahoru, ale nevím, jestli se po nějaké době znovu neobjeví ... 

First Poster

Ahojte. Som majotelom mojho prveho samsungu a preto by som sa Vas (miestnej komunity) chcel spytat, ci je vobec mozne zobrazit rychlost siete v stavovom riadku (ako to ma napr huawei,xiaomi...). Dakujem

Superuser I
Superuser I

Ahoj @Fazotron, na toto zkus aplikaci Internet Speed Meter.

First Poster

Myslel som ze OneUI ma integrovanu moznost zobrazenia rychlosti internetu. Snad do buducnosti. 

Este jedna otazka, na ktoru neviem najst odpoved. Je moznost manualne urcit, ktora aplikacia bude mat plny pristup k internetu  cez mobilne data v roamimgu a ktora nie ? Napr.mam datovy balicek, som v Brazilii a chcem aby k datam pristupoval iba whatsapp. 

Dakujem

Autoři s nejvíce přijatými like