Wsparcie

Open search

GUARD NOTE 9

KrzysiekK Moderator
Moderator

04_Product_Image_Ocean_Blue_galaxynote9_r30_pen_blue_RGB.jpg

Cześć.

Jeśli jesteś już szczęśliwym posiadaczem Note 9 lub planujesz jego zakup, pamiętaj o rejestracji w programie GUARD.

Dzięki tej usłudze zyskujesz wiele przywilejów oraz możesz zabezpieczyć się na wypadek uszkodzenia telefonu.

Poniżej znajdziesz korzyści wynikające z posiadania pakietu Guard Note 9.

guard2.png

1. Dedykowana infolinia pod numerem 801 880 888.

Uzyskasz tu pomoc w obsłudze Twojego telefonu, jak również wszystkie informacje, które chciałbyś uzyskać o pakiecie Guard.

Na infolinii możesz również skorzystać ze zdalnej pomocy. Konsultant dostosuje ustawienia telefonu za Ciebie. Jest to bardzo przydatna usługa, dzięki której zaoszczędzisz czas i zobaczysz wszystko na ekranie swojego urządzenia.

2. Wymiana urządzenia w ciągu jednego dnia roboczego.

W szybki sposób możesz otrzymać nowy telefon, nie wychodząc z domu.

Wszystko, co należy zrobić to skontaktować się infolinią w celu zamówienia kuriera.

3. Bezpłatna wymiana uszkodzonego wyświetlacza.

Wszystkie telefony NOTE 9 zakupione w przedsprzedaży i aktywowane do dnia 31.08.2018 (04.09.2018 dla wersji 512 GB) objęte są możliwością zupełnie darmowej wymiany zbitego ekranu. Usługa ta obowiązuje przez 12 miesięcy od aktywacji urządzenia.

4. Dodatkowy rok ochrony po zakończeniu standardowej gwarancji.

Telefony objęte pakietem GUARD zyskują również dodatkowe 12 miesięcy na możliwość naprawy urządzenia.

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie GUARD NOTE 9.

Dodatkowe możliwości daje opcja ubezpieczenia telefonu, opis oferty znajdziesz tutaj.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
11 ODPOW. 11
First Poster

Mam problem z rejestracją. To mój drugi notes, poprzednio nie bylo takich trudnosci Po wprowadzenu danych celem rejestracji, numeru imei telefonu, przy kliknieciu przycisku- rejestracja- wyskakuje mi komunikat- nieprawidowa nazwa użytkownika. Telefon kupiony jako nowy.

20181209_104030.jpg

Superuser II
Superuser II

Rejestracji dokonujesz przez telefon, czy przegladarkę webową?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
DamianK Moderator
Moderator

@Thunderbolt85

Skontaktuj się w dniu jutrzejszym z infolinią Galaxy Note 9, pomogą Ci zarejestrować się w usłudze

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
First Poster
Zadzwonie bo mnie krew zaleje. Probowalem na 2 telefonach, aplikacji members i macbooku. Ciagle to samo. Zadzwonie jutro ale wiecie jak to jest, czlowiek chce już, natychmiast
First Poster

mam dokładnie ten sam komunikat - zmieniam przegladarki i nic.. ani na telefonie, ani na komputerze

Superuser II
Superuser II

@renata1101 czyli Tobie również pozostaje kontakt telefoniczny.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
DamianK Moderator
Moderator

Chciałbym poinformować, że błąd dotyczący formularza prawdopodobnie już ustąpił

Był spowodowany małą awarią. Gdyby teraz nadal był problem z rejestracją, warto spróbować jutro, ale powinno być już w porządku.

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
New Member

Witam. czy usluga ta obowiazuje tylko w Polsce? 

Legend

@LukaszJurPoczytaj Regulamin Promocji SAMSUNG GUARD NOTE9

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like