Podpora

Open search

Fotoaparát

Highlighted
VYŘEŠENO
Explorer

Chtěl bych se zeptat proč mám v nastavení fotoaparátu šedou položku "stabilizace videa" ???

Nepodařilo se mi ji nijak zprovoznit, co dělám špatně???

1 PŘIJATÉ ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
Explorer

Tak jsem dal v menu fotoaparátu "vynulovat nastavení" a stabilizace je funkční 👍Asi jsem fakt blbej👎😂😂😂

10 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ
Superuser I
Superuser I

Jaké máte nastaveno rozlišení?Screenshot_20181117-114246_Camera.jpg

Explorer

Moc dík za reakci, ale nejsem úplně blbý a nastavení jsem zkoušel všechny a položka "stabilizace videa" je pořád šedá / nefunkční  👎😳 Jsem z toho docela zmatený. Může někdo kdo má položku  funkční napsat nebo dát obrázky celého nastavení? Dík 👍

Explorer

Screenshot_20181117-122026_Camera.jpg

Explorer

Tak jsem dal v menu fotoaparátu "vynulovat nastavení" a stabilizace je funkční 👍Asi jsem fakt blbej👎😂😂😂

Superuser I
Superuser I

právě jsem o tom chtěl  psát tak to je fajn

Apprentice

Dnes se mě zasekla aplikace fotoaparát , jakmile jej otevřu naběhne , ale jak se dotknou displeje třeba pro změnu režimu focení , zasekne se napíše chybu a spadne , zkoušel jsem mazat data aplikace i restart telefonu , ale je to pořád stejně 

Superuser I
Superuser I

Tak zkus ještě ty nástroje na čištění v údržbě systému a wipe cache: vypnout telefon, a stisknout současně tlačítka bixby, volume UP a power, po naskočení loga pustit. A následně wipe cache partition.

Apprentice

Už na to pracuju 😉  po wipe to funguje , ale zkoušeljsem i v bezpečném režimu a taky to šlapalo , tak nevím co se stalo . Snad se to nebude opakovat 😂 , jinak půjde z baráku 😀😀

Superuser I
Superuser I

To snad ne, Note 9 je super mašinka, nedám na něj dopustit a ten displej...nádhera

Autoři s nejvíce přijatými like