Podpora

Open search

Fakturace Samsung

Superuser I
Superuser I

V poslední době už jsou tu na fóru dva problémy ohledně platby za zabezpečenou WiFi a ohledně platby v obchodu s tématy. Oboje jsem osobně vyzkoušel. V Samsung účtu mám přidenou platební (debetní) kartu. Při pokusu o zakoupení plánu na zabezpečení WiFi došlo k chybě, tech. podpora oznámila, že údajně musí být karta kreditní. V obchodě s tématy jsem při pokusu o zaplacení získal i možnost platit jak uloženou kartou, tak přes PayPal a M-platby. Platba kartou tentokrát proběhla vpořádku. Proč tedy nejde zvolit jiná metoda i v případě zabezpečení WiFi? Platby by měla zprostředkovat aplikace Fakturace Samsung, proto nechápu ten rozdíl. Vlastně nevím, jestli to takhle "fungovalo" i dříve, nebo je to nějaká chyba až v novém systému.  Může to někdo objasnit?Screenshot_20190205-155059_Samsung Billing.jpgScreenshot_20190205-155121_Samsung Billing.jpg

9 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 9
RomaniuS Moderator
Moderator

Ahoj,

děkuji za nahlášení Prověřím a dám ti vědět, jak platební metody fungují a jakým způsobem se dají změnit

Superuser I
Superuser I

Právě jsem nainstaloval aktualizaci Samsung Billing, ale stále nejde přikoupit plán pro zabezpečenou WiFi :(

Explorer

Ahoj. Ten samý problém mám se svou s9 plus. Řešil jsem to se Samsungem a bylo mi odpovězeno, že debetní kartou platit nelze. Že pouze KREDITNÍ. 

Superuser I
Superuser I

Tak musíme sehnat někoho s kreditkou, aby to vyzkoušel. Tohle se mi totiž nezdá vůbec pravděpodobné.

Explorer

Mě osobně taky ne, ale přišlo mi to jako odpověď od Samsungu

Explorer

Mně to taky nešlo, volal jsem na Live Assistanta a tam mi poradil zkusit jinou kartu nebo odstranit Samsung účet a znovu přidat. Vyzkoušel jsem jinou kreditku přítelkyně, podotýkám, že je také debetní, od KB a ta fungovala v pořádku. Takže to nebude o debitní/kreditní kartě ale spíše o bance.

Superuser I
Superuser I

Tak to je důležitá informace, já mám visu od mbank a nejde to.

Explorer
Ja jsem zkoušel dvakrat MASTRCARD jednou od CSOB a druhou od FIO BANKY a ani jedna nejde
Explorer

Tohle mi napsal SamsungScreenshot_20190131-113546_Samsung Members.jpg

Autoři s nejvíce přijatými like