Wsparcie

Open search

Cashback Note 9

New Member

Witam.

W tamtym tygodniu pobrałem kupon cashback na 500zl za zakup Note 9. Kupon miał być aktywowany w następną środę - żadnego maila z PIN jednak nie dostałem. 

Co w takiej sytuacji zrobić?

2 ODPOW. 2
Legend

@golabtomekA widziałeś podobny temat ? https://eu.community.samsung.com/t5/Galaxy-S9-S9/Brak-PIN-po-aktywacji-kodu-Cashback-500-zł-Samsung-...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Highlighted
Voyager

@golabtomek czy zapoznałeś się z regulaminem promocji? Zgodnie z umieszczoną tam tabelą ostatnim dniem pobrania kuponu był 16 grudnia tego roku, natomiast dniem aktywacji (wysłania PIN) - 19.12.2018 r.

Ważną kwestią jest oznaczenie zgody marketingowej: Members > Menu boczne > Ustawienia > Powiadomienia > Materiały marketingowe. Bez tego nie otrzymasz PINu.

Jeżeli warunki zostały spełnione, a mimo to w żadnym folderze na poczcie nie masz maila z PINem, to należy to zgłosić do administratora promocji. Do zgłoszenia należy dołączyć zdjęcie dowodu zakupu, nr IMEI sprzętu, adres email konta Samsung. Prawidłowy adres mailowy to: samsungpremia@oexebusiness.com

Autorzy z największą liczbą like