Wsparcie

Open search

Brak grup kontaktów w kontaktach w Note9

First Poster

Witam!

Mam podzielone kontakty na grupy jak je wyświetlić. W kotaktach nie widać takiej opcji do zanaczenia żebywyświtliły mi się wszytskie grupy i osoby przypisane. W smsach także nie mogę wysłać smsa go danej grupy?

Proszę o pomoc

JS

3 ODPOW. 3
Superuser I
Superuser I

Witaj @Bubaaruba. Grupy kontaktów możesz wybrać w momencie dodawania nadawców do wiadomości SMS lub MMS. Zobacz poniższy zrzut ekranowy.

Grupy-kontaktow-Android-Pie.jpg

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
First Poster

W poprzednicg telefonach w kotaktam był podział na grupy tu go nie ma ,A jesli cgodzi o sms po wpisaniu tekstu smsa mogę wybrać kontakt grup po nazwie nie wyswietla.

Superuser I
Superuser I

@Bubaaruba, grupy są dostępne po rozwinięciu bocznego menu (trzy kreski po lewej stronie) w aplikacji Kontakty. Tam możesz wybrać daną grupę i wyświetlić wszystkie kontakty zapisane do niej. Po napisaniu wiadomości SMS możesz wybrać grupę zgodnie ze zrzutem ekranowym, który załączyłem w poprzedniej wiadomości.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Autorzy z największą liczbą like