Wsparcie

Open search

Beta One Ui/Android Pie dla Note 9!

Superuser II
Superuser II

@nismo To co pkazałem, to dla Europy (w tym dla nas)... tyle mogę. 

Muszę tylko sprawdzić, jaki tryb instalacji.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE.

Gdy pomogła w rozwiązaniu zaistniałego problemu

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, oficjalna aktualizacja wystartowała. Na ten moment jest dostępna na pewno w Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz w Niemczech. To oznacza, że jest szansa na aktualizację w naszym kraju w przyszłym tygodniu 

Note9-Android-Pie.jpg

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

Widziałem tę dla Emiratów. Ogólnie jest tak jak w przypadku S9. Modem bez zmian, aktualizowane są tylko AP, BL i CSC.

Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Superuser I
Superuser I

Użytkownicy z Niemiec też potwierdzają, że otrzymali aktualizację. Wariant XEO z reguły jest aktualizowany kilka dni po DBT więc są szanse na szybką aktualizację w Polsce 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

Trzeba wypatrywać po weekendzie. 

Superuser I
Superuser I

Będę regularnie sprawdzał i jak tylko pojawi się Android Pie na moim Note9 to dam znać.

Superuser I
Superuser I

@DamianK, w związku z faktem, że dzisiaj wystartowała oficjalna aktualizacja Android Pie dla Galaxy Note9 proponuję zamknąć ten wątek i stworzyć nowy 

Explorer

No aktualizacja wystartowała szkoda tylko że powiadomień nie naprawili na co tak bardzo czekałem  

Superuser I
Superuser I

@AdrianGsH, rozumiem, że masz na myśli opóźnione powiadomienia SMS? Jeżeli tak to okazuje się, że dotyczą one wyłącznie powiadomień wysyłanych przez systemy jak np. kody weryfikacyjne czy informacje z różnych instytuacji. Więcej informacji w tym wątku.

Explorer

Nie mam na myśli też aplikacje Fibaro, iRobot , Gmail, YouTube itp są też aplikacje które dobrze je wysyłają ale z dużą częścią aplikacji jest problem który już był opisywany na 8.0 i jest on nadal na 9.0 a szkoda bo będę musiał przez to zmienić telefon.

PS. Sam też udzielałem się w tym temacie który jest w linku

Autorzy z największą liczbą like